forum.MMA.si

Borilne veščine, borilni šport, trening, fight tekmovanja, oprema za borce

Nisi prijavljen!

#1 10.02.2010 11:16:29

zajc3k
MODRI rang [ ]
Registriran: 21.11.2008
Objav: 39

športne stave

Zanima me kje se da stavit na kakšne borbe? sem videl da športne stave od pošte žal nezajemajo borb. Povejte če imate kakšne izkušnje z stavami na borbe in kaj se najbolj splača?

Odsoten

#2 10.02.2010 11:29:57

don matic
RJAVI rang [I ]
Registriran: 23.11.2007
Objav: 313

Re: športne stave

Na bwin.com se je dalo, samo ne vem kako bo zdaj, ko je vlada sprejela nov zakon o igralništvu.

In this city I am judge, jury, and parole officer.

Odsoten

#3 10.02.2010 16:38:04

MMA.si
Administrator
Od: Ljubljana, Celovška 172
Registriran: 05.03.2006
Objav: 2182
Spletna stran

don matic je napisal:

Na www.bwin.com se je dalo, samo ne vem kako bo zdaj, ko je vlada sprejela nov zakon o igralništvu.

kakor jaz vem ta zakon nima vpliva nate kot osebe, ki hoče online potrošt/podarit kak dinar komu...

Strani za stave, sploh MMA, jih je kar nekaj! Če boš pisal stričku google, npr z "bet on fights" ti bo najdu marsikaj...  lahko pa za začetek probaš na  http://www.bet-at-home.com ali http://www.bet365.com ... nekje objavijo stave par dni pred eventom, nekje main carde že prej...

Lp, Peter Cakič
__________________________________________________________________________________
> borilna oprema, oblačila, prehrana: http://www.mma.si/si/shop/1

Odsoten

#4 23.09.2017 11:27:46

Mitjaa24
BELI rang [II ]
Registriran: 23.09.2017
Objav: 12

Da se stavit borbe zdj po novem že na veliki večini tujih športnih stavnic. Kot ste zgoraj napisali, na bwinu je ponudba ok, tudi na stavnici bet at home in še kje. Drugače pa a kdo piše tudi kakšne stavne nasvete za omenjene stave? Ker sam se najbolj ne spoznam na borilne veščine oz. na koga se splača stavit? smile sam bolj stavim tenis, tam mi kar gre.

Zadnjič urejal Mitjaa24 (27.09.2017 18:42:05)

Odsoten

#5 09.10.2017 19:29:39

Mitjaa24
BELI rang [II ]

Torej nobenega tukaj gor, ki bi stavil karkoli na borilne športne tipa MMA? Pač škoda no ker je kar nekaj borb za stavit na stavnicah koit so bet at home ali bwin, pa se po moje kar da nekaj evorv zaslužit z omenjenimi stavami, samo res moraš biti v temu in spremljati formo in statistiko in vse ostalo faktorje...

Zadnjič urejal Mitjaa24 (10.10.2017 19:37:15)

Odsoten

#6 22.11.2017 16:43:59

miki90
BELI rang [II ]
Registriran: 22.11.2017
Objav: 10

Mitjaa24 je napisal:

Torej nobenega tukaj gor, ki bi stavil karkoli na borilne športne tipa MMA? Pač škoda no ker je kar nekaj borb za stavit na stavnicah koit so bet at home ali bwin, pa se po moje kar da nekaj evorv zaslužit z omenjenimi stavami, samo res moraš biti v temu in spremljati formo in statistiko in vse ostalo faktorje...

Ne ne nisi edini, ki stavi borilne športe na tujih stavnicah, kot si omenjal. Js bi si osebno želel to staviti na kakšni domači stavnici ne pa na tuji recimo e stavah ta stavnica mi je zelo všeč, ampak ne ponuja stav na borilne športe. Je pa tudi res da veliko faktorjev vpliva na to katero borbo stavit in kakšna je trenutna forma tekmovalca ...smile

Odsoten

#7 14.01.2020 14:51:38

Mitjaa24
BELI rang [II ]

No mogoče katerega zanima stavna ponudba za danes v ligi nba smile ni ravno MMA stava ampak vseeno je ta liga zelo zanimi in nepredvidljiva. Npr. na športni stavnici bet365 je zelo velika kvota 2.66 za zmago Memphisa proti Houstonu. Memphis igra v domači dvorani in je v seriji 5 zaporednih zmag. Pri Houstonu danes ne bo igral drugi najbljši igralec Russell Westbrook. Tako da glede na formo domače ekipe je "presenečenje" prav možno, tako da sam osebno bi stavil na zmago domače ekipe, ali pa vsaj handicap stavo na Mamhpis +9.5 točke.

Odsoten

#8 30.01.2020 09:54:22

miki90
BELI rang [II ]

Danes je full zanimiv drugače teniški obračun med FedExom ali Federerjem in ša srbom Novakom Djokvičem... Srb je z kvoto 1.30 (vir: 1xBet bonus) absolutni favorit, vprašanje pa je ali jo bo izkoristil ... Tekma je live ,, tako da lahk ostavite v zivo.. jz bom smile

Odsoten

#9 17.02.2020 11:09:54

hattifnatt
BELI rang [ ]
Registriran: 17.02.2020
Objav: 3

Nisem ljubitelj stav, nikoli nimam sreče. Uspešnejši sem pri trgovanju, ker je nekaj, kar je odvisno od mene in mojih sposobnosti. Ali obstajajo še kakšni drugi trgovci? Imam nekaj vprašanj o https://www.instaforex.com/reviews_forex_traders

Odsoten

#10 19.02.2020 11:38:21

Mitjaa24
BELI rang [II ]

hattifnatt je napisal:

Nisem ljubitelj stav, nikoli nimam sreče. Uspešnejši sem pri trgovanju, ker je nekaj, kar je odvisno od mene in mojih sposobnosti. Ali obstajajo še kakšni drugi trgovci? Imam nekaj vprašanj o https://www.instaforex.com/reviews_forex_traders

Pri trgovanju je tudi veliko odvisno od sreče tako da se ne bi strinjal s tabo. Potrebno je vedet, da pri stavah ni vse o sreči in je tudi veliko o poznavanju športa. Recimo če redno spremljaš ligo NBA in si na tekočem z vsem se da kar dobro napovedati kdo bo zmagal in kdo ne. Tudi stavne kvote za ligo NBA so na stavnici partypoker zelo visoke in ja se da zaslužit. Je pa res da pri stavah največkrat izgubijo tisti ko stavijo kvote cca 1.2, 1.3, 1.4. Teh kvot se ne sme stavit!!

Odsoten

#11 19.02.2020 11:42:04

miki90
BELI rang [II ]

Kar se tiče stav je tako, da eni imajo profit in eni ne in enako velja za trgovanje. Pri vsaki zadevi pa je potrebno imeti nekaj znanja in to je dejstvo.

Odsoten

#12 25.02.2020 11:59:14

miki90
BELI rang [II ]

Kar se tiče tistega linka prej, nekaj forextrades oz podoben url. Malo sem uspel raziskati in ja to so dejansko neke vrste stave, ampak trguješ o tem ali bo šla cena nafte gol ali dol. Podobno velja za razmerje dolar evro in podobno. Tukaj je veliko špekulacij in ja seveda ti lahko uspe. Moraš pa to veliko spremjlati. Najbolj enostavna zadeva je eToro, tam lahko pač fallowaš oz. slediš kakšnega dobrega trajderja in potem se usedeš v naslonjač si naštimaš kakšno dobro tekmo ali igrico in zanješ rezulate. Če te ne seveda zajebe in gre v minus hehe smile to je zdj seveda tudi mogoče, sam se bom rajši drzal športnih stav in stavnih nasvetov kot so na strani stave.myprobet. Tako da ja, je pa seveda od vsakega posameznika odvisno v katerem področju je odličen...

Odsoten

#13 12.03.2020 14:52:48

garmarna
nerangiran
Registriran: 12.03.2020
Objav: 1

Ni ljubitelj stav, čeprav je lahko dober način zaslužiti. Veliko raje trgujem, v zadnjem času me je precej zanimalo. Na Instaforexu, ki ga je ustanovila Ildar Sharipov, vadim z demo različico, ki jo je ustanovil N. Ali so tukaj trgovci?

Odsoten

#14 Včeraj 11:40:34

miki90
BELI rang [II ]

@garmarna je forex se tudi da kaj evrov dobiti, čeprav je zopet tako, samo kakšen % ali dva ljudi zna biti dovolj pameten, da delajo profit. Vsi ostali pa so v minusu ali v pozitivni ničli.

Odsoten

Noga deske