forum.MMA.si

Borilne veščine, borilni šport, trening, fight tekmovanja, oprema za borce

Nisi prijavljen!

#1 20.09.2012 01:20:53

Jonantan
nerangiran
Registriran: 20.09.2012
Objav: 1

kam iti na morje? Hrvaška?

Pomagajte, sem v dilemi, kam iti na morje s fantom?? Nimam predstavo niti v katero državo niti v katero mesto, niti kje na morje niti nič! Fant je rekel, da ni pomembna destinacija, čeprav sovražim dolga potovanja, meni bi bila najboljša Hrvaška …Zdaj, če ima nekdo nekakšen drugi predlog da mi priporoči! 
In sicer glede Hrvaške, sem tudi sama mal gledala in zagotovo vkolikor bi tam šli mislim, da bi to bilo v Rab vaše mnenje? Mislim, da je tam super za mlade...Poleg tega nastanitve nisem še uspela najti, kaj mi priporočate hotel ali apartma? In kje iskati na internet? http://www.hrvaskaapartmaji.si ?

Zadnjič urejal Jonantan (01.10.2012 20:08:25)

Odsoten

#2 24.09.2012 23:51:11

MMA.si
Administrator
Od: Ljubljana, Celovška 172
Registriran: 05.03.2006
Objav: 2271
Spletna stran

Re: kam iti na morje? Hrvaška?

vauuuu, tole je pa zagotovo daleč najbolj offtopic tema ever na tem forumu noro smile

sicer pa jaz ti priporočam Rio de Janeiro zakon

Lp, Peter Cakič
__________________________________________________________________________________
> borilna oprema, oblačila, prehrana: http://www.mma.si/si/shop/1

Odsoten

#3 28.09.2012 19:53:43

binus
MODRI rang [II ]
Registriran: 03.10.2010
Objav: 63

Z Rabom nimam osebnih izkušenj ampak se ne sliši slabo smile

Verjetno bi vaju apartma prišel ceneje in se po mojem mnenju bolj splača ker bosta najverjetneje večino časa zunaj in lahko zato toliko več denarja porabita za druge stvari (hrana, razni spominki ...), zvečer pa ne rabita kaj več od tega kar standarden apartma ponuja smile

Vso srečo z izbiro!

Odsoten

#4 21.08.2019 14:04:13

Mitjaa24
BELI rang [II ]
Registriran: 23.09.2017
Objav: 10

Ej vsepovsod bo bolje kot na hrvaškem smile več let sem hodil k našim južnim sosedom ampak so se zadnja leta zadeve zelo slabšale. Cene gredo v nebo, ponudba pa ostaja kot bi še vedno bil v Jugi. Pač tko je, blizu so, hrvati ane in zato se še vedno veliko Slovencev odloča za najbližjo možnost, ki pa ni nujna najbolša. Drugače pa bi sam predlagal Grčijo, sem bil že dvakrat in brez pripomb. Leti se lahko iz Brnika, najameš agencijo da ti organizira čartarski polet in letiš maximalno 1.5 h in si dol. Cene pa so nekaj podobnega kot na hrvaškem, ponekod tudi cenejše. Sam sem bil letos tudi v Atenah, kjer maš res kaj za videti, sj veste tiste stare grobnice in te scene. Potem sem si še ogledal neko športno nogometno tekmo (vmes mal stav na bet at home), neka prijateljska tekma Panathinaikosa z ne vem katerim klubom že, tako da ja. To je moje priporočilo - Grčija ga zmaga smile

Zadnjič urejal Mitjaa24 (23.08.2019 15:38:02)

Odsoten

Noga deske