forum.MMA.si

Forumi za borilne veščine, športe, tekmovanja in ostalo v svetu borcev

Nisi prijavljen!

#1 14.06.2013 15:51:15

klosarpenko
MODRI rang [IIII]
Od: Maribor
Registriran: 19.04.2009
Objav: 97

kaj se dogaja s forumom mma.si?

nič več novic, nič updejtov, forum je zamrl, kakšne plane imate?

Odsoten

#2 27.03.2017 22:32:23

tae
BELI rang [III ]
Registriran: 24.02.2010
Objav: 21

Re: kaj se dogaja s forumom mma.si?

Vidim, da si se to spraševal že leta 2013, tudi jaz sem leto kasneje ugotovil, da se prav nič ne dogaja. Ni mi jasno, da je dovolj ogledov, a nič odgovorov. Administrator, kdorkoli že stoji za to zadevo bi moral malo vskočiti in kaj napisati na vsako temo, da bodo ljudje videli, da je zadeva še vedno živa. Včasih, ko tu gor kaj pišem imam občutek, da imam monolog, čeprav bi rad videl, da bi zadeva spet zaživela.

Odsoten

#3 02.04.2017 13:31:10

MMA.si
Administrator
Od: Ljubljana, Celovška 172
Registriran: 05.03.2006
Objav: 2271
Spletna stran

Lp vsem!
Tae: temu se reče trend tehnološkega napredka :-)
Kot smo že leta nazaj objavili kot MMA.si in medij z novicami, da ne bomo več updejtali strani z novicami iz borilnih veščin zaradi poplave drugih medijev v Slo in drugje ter hkrati dejstvom, da se je več ali manj vse skupaj premaknilo na socialna omrežja kot npr. facebook ipd., s tem pa to enako velja tudi za forum. Žal to velja ne le za ta forum ampak za mnoge druge... čeprav vsem v v vednost, da forumi še vedno ohranjajo svojo funkcionalnost in tudi ta naš jo. Vedno dobrodošla vprašanja, vendar verjetno ni za pričakovati ažurne odgovore :-)

Lp, Peter Cakič
__________________________________________________________________________________
> borilna oprema, oblačila, prehrana: http://www.mma.si/si/shop/1

Odsoten

#4 06.04.2017 19:55:21

tae
BELI rang [III ]
Registriran: 24.02.2010
Objav: 21

Gospod Peter Cakič!

Jaz mislim, da to lahko spremenimo. Ključ vsakega foruma so ljudje, ki se oglašajo in komentirajo in ne strokovni članki. Slednji so morda lahko za popestritev. Problem socialnih omrežij tipa Facebook je, da se tam ponavadi ne razvije neka resna debata. Za začetek predlagam, da se začnete javljati tudi v starih temah, jaz vam bom pri tem pomagal in bomo videli ali zadeva lahko zaživi ali ne. Morda bi celo brisali zelo stare prispevke in raje začeli znova. Tudi nov uporabnik foruma ne bo veliko iskal želenih informacij za nazaj, ker slednje morda sploh niso več aktualne.

Odsoten

Noga deske