forum.MMA.si

Forumi za borilne veščine, športe, tekmovanja in ostalo v svetu borcev

Nisi prijavljen!

#1 21.01.2017 05:57:55

Klariss
nerangiran
Od: Obala
Registriran: 21.01.2017
Objav: 1

Zdravo.

Sem nova na forumu. kickbox sem pricela trenirati pred cca enim mesecem. Glede na to da na treningu nas je dosti in trenerju "ne uspe"se ubadat z novinci, bi rada vprasala, ce ve kdo za kaksen/kaksne posnetke(video) trening kickboxa(vsi udarci),na youtubu al kaksen torrent na partisu.
Najlepsa hvala za info
Lep pozdrav

Odsoten

#2 02.04.2017 13:38:14

MMA.si
Administrator
Od: Ljubljana, Celovška 172
Registriran: 05.03.2006
Objav: 2271
Spletna stran

Re: Zdravo.

Pozdravljena,
mislim, da prvo kot prvo moraš ti trenerja pocukat oz. mu dat vedeti da te zanima in ga prosit, da ti pokaže še enrkat oz. verjamem, da ti bo vsak trener z veseljem pomagal, če ga vprašaš ali delaš ok.
Drugo pa lahko za lastno znanje pogledaš še na youtubu, vendar vedi da obstajajo tudi razlike med tehnikami in stilih boksa / kickboxa ... enostavno našiši na youtube kickboxing punching tech ali kaj podobnega :-)

Lp, Peter Cakič
__________________________________________________________________________________
> borilna oprema, oblačila, prehrana: http://www.mma.si/si/shop/1

Odsoten

#3 22.11.2017 16:50:57

miki90
BELI rang [ ]
Registriran: 22.11.2017
Objav: 2

Re: Zdravo.

Klariss je napisal:

Sem nova na forumu. kickbox sem pricela trenirati pred cca enim mesecem. Glede na to da na treningu nas je dosti in trenerju "ne uspe"se ubadat z novinci, bi rada vprasala, ce ve kdo za kaksen/kaksne posnetke(video) trening kickboxa(vsi udarci),na youtubu al kaksen torrent na partisu.
Najlepsa hvala za info
Lep pozdrav

Zdravo,

in si že kaj najdel kakšen video udarcev? Če imaš kaj bi te prosil, da deliš z nami. wink

Odsoten

Noga deske