Kickboxing 1. krog DP v Ormožu
V Ormožu je pretekli vikend, 13. marca, potekal 1. krog državnega prvenstva v Kickboxingu. Tekmovalo se je v "semi" in "light" kontaktu. Skoraj 300 prijavljenih tekmovalcev iz 23 klubov, je tokrat zabeležilo rekordno udeležbo. Oglejte si celotne rezultate po kategorijah ...
Rezultati 1. turnirja za državno prvenstvo v kickboxingu - Ormož 13.3.2010
Semi kontakt
DEČKI
KATEGORIJA – 135 CM
1. mesto: GREGORIČ Vid ŠD Budokai N.Gorica
2. mesto: VRTAČNIK Žan KK PDK Izlake
3. mesto: RITLOP Niko KBV Ptuj
3. mesto: KORENJAK Žiga KBV Ptuj
KATEGORIJA + 135 CM
1. mesto: ŠULEK Patrik KBV Ptuj
2. mesto: POGELŠEK Tomaž KBV Ptuj
3. mesto: BANKO Domen DBV Bushido Ljubljana
DEKLICE
KATEGORIJA – 135 CM
1. mesto: GREGORIČ Petra ŠD Budokai N.Gorica
KATEGORIJA + 135 CM
1. mesto: ABDIĆ Samanta KK PDK Izlake
MLAJŠI KADETI
KATEGORIJA – 28 KG
1. mesto: SITAR Timi KBV Ptuj
KATEGORIJA – 32 KG
1. mesto: ŠTRUCL Štefan Jakob KBV Ptuj
2. mesto: MASELJ Aleksander KK PDK Izlake
3. mesto: LAZAR Sebastjan KBV KiT Izola
3. mesto: JUVAN Žan KK PDK Izlake
KATEGORIJA – 37 KG
1. mesto: TOMAŽIČ Rok KBV Ormož
2. mesto: ARISTOVNIK Nejc ŠK Hyong Celje
3. mesto: ŠTRUCL Štefan Jakob KBV Ptuj
3. mesto: GREGORN Luka DB in DV Katana Postojna
KATEGORIJA – 42 KG
1. mesto: KOCIPER Dejan KBV Ormož
2. mesto: POPOŠEK Nejc KBV Ptuj
KATEGORIJA – 47 KG
1. mesto: ČURIN Vitomir KBV Ptuj
2. mesto: MLAKAR G. Valentin KBV Ptuj
KATEGORIJA + 47 KG
1. mesto: MLAKAR G. Valentin KBV Ptuj
2. mesto: GAVRANOVIČ Tilen KK PDK Izlake
MLAJŠE KADETINJE
KATEGORIJA – 28 KG
1. mesto: MACUH Tamara ŠK Hyong Celje
KATEGORIJA – 32 KG
1. mesto: MACUH Tamara ŠK Hyong Celje
2. mesto: FERKO Melanie Power Kick M.Sobota
KATEGORIJA – 37 KG
1. mesto: MAJKIĆ Nikolina Ana DB in DV Katana Postojna
2. mesto: BALOH Tina KBV PDK Zagorje
KATEGORIJA – 42 KG
1. mesto: BARTELME Eva KBV PDK Zagorje
2. mesto: TOPLAK Teja ŠK Hyong Celje
3. mesto: LATIČ Larisa KBK Spirit Velike Lašče
KATEGORIJA + 47 KG
1. mesto: MASELJ Ana Marija KK PDK Izlake
STAREJŠI KADETI
KATEGORIJA – 42 KG
1. mesto: DRNOVŠEK Miha KBV PDK Zagorje
2. mesto: ČERNE Luka ŠD Budokai N.Gorica
3. mesto: PLEH Matjaž KBV Ormož
KATEGORIJA – 47 KG
1. mesto: GREGORIČ Rok ŠD Budokai N.Gorica
2. mesto: VRTAČNIK Rok KK PDK Izlake
3. mesto: GORJUP Gal ŠD Budokai N.Gorica
3. mesto: SELINŠEK Alen KBV Ptuj
KATEGORIJA – 52 KG
1. mesto: TOMAŽIČ Žan KBV Ormož
2. mesto: GREGORIČ Rok ŠD Budokai N.Gorica
3. mesto: CENCELJ Nejc DBV Bushido Ljubljana
3. mesto: KOSMAČ Matic DBV Bushido Ljubljana
KATEGORIJA – 57 KG
1. mesto: Horvat David ŠK Hyong Celje
2. mesto: Dobrajc Žan KBV Ptuj
3. mesto: Kaisesberger Simon KBV Ptuj
KATEGORIJA – 63 KG
1. mesto: HUDALES Jaka KBV KiT Izola
2. mesto: KOSMAČ Matic DBV Bushido Ljubljana
3. mesto: ALDŽIČ Kasim KBV Tržič
KATEGORIJA – 69 KG
1. mesto: HUDALES Jaka KBV KiT Izola
KATEGORIJA + 69 KG
1. mesto: VINDIŠ Luka KBV Ptuj
2. mesto: ZAJC Anže KBV KiT Izola
3. mesto: BLAŽIČ Petja KBV KiT Izola
3. mesto: ABRAHAM Tilen KBV Ptuj
STAREJŠE KADETINJE
KATEGORIJA – 42 KG
1. mesto: OVEN Tanja KBV PDK Zagorje
KATEGORIJA – 50 KG
1. mesto: RAMADANI Melinda KBV PDK Zagorje
2. mesto: PERAK Brigita KBV PDK Zagorje
3. mesto: IZLAKAR Maruša KK PDK Izlake
3. mesto: CIGLAR OMERZU Špela ŠK Hyong Celje
KATEGORIJA – 55 KG
1. mesto: KOVAČIČ Tjaša KBV PDK Zagorje
2. mesto: ZLATNIK Maruša KBV Ormož
KATEGORIJA – 60 KG
1. mesto: VOZEL Tjaša KBV PDK Zagorje
2. mesto: SMREKAR Sara KK PDK Izlake
3. mesto: LATIČ Iris KBK Spirit Velike Lašče
KATEGORIJA – 65 KG
1. mesto: DOLINŠEK Lucija KK PDK Izlake
MLADINCI
KATEGORIJA – 63 KG
1. mesto: JANŽEKOVIČ Filip KBV Ptuj
2. mesto: VEBER Robert KK PDK Izlake
KATEGORIJA – 69 KG
1. mesto: ZAJC Tilen KK PDK Izlake
2. mesto: TAŠKAR Nejc KBV PDK Zagorje
3. mesto: ŠTRAFELA Anej KBV Ptuj
3. mesto: ČEHIČ Alex KBV KiT Izola
KATEGORIJA – 74 KG
1. mesto: TAŠKAR Nejc KBV PDK Zagorje
2. mesto: ČEHIČ Alex KBV KiT Izola
3. mesto: ABRAHAM Tilen KBV Ptuj
KATEGORIJA – 79 KG
1. mesto: ŠTRAFELA Anej KBV Ptuj
KATEGORIJA – 84 KG
1. mesto: KASTELIC Peter KBV PDK Zagorje
MLADINKE
KATEGORIJA – 50 KG
1. mesto: ŠTEFANČIČ Nuša KBV Ormož
2. mesto: CIGLAR OMERZU Špela ŠK Hyong Celje
KATEGORIJA – 55 KG
1. mesto: KOVAČIČ Lucija KBV Ormož
KATEGORIJA – 65 KG
1. mesto: HUDI Vita KK PDK Izlake
KATEGORIJA + 70 KG
1. mesto: BLESIĆ Dijana DBV Bushido Ljubljana
2. mesto: JERALA Anita KBV Tržič
ČLANI
KATEGORIJA – 63 KG
1. mesto: LAMUT Dušan KBV KiT Izola
2. mesto: JANŽEKOVIČ Filip KBV Ptuj
3. mesto: VALENKO Tadej KBV Ptuj
KATEGORIJA – 69 KG
1. mesto: JUVAN Klemen KBV PDK Zagorje
2. mesto: ROZMAN Miloš KK PDK Izlake
3. mesto: BEDENIK RAUŠL Matic KBV Ptuj
3. mesto: JORGIČ Saša KBK Spirit Velike Lašče
KATEGORIJA – 74 KG
1. mesto: JUVAN Klemen PDK Zagorje
2. mesto: JANŽEKOVIČ Izidor KBV Ptuj
3. mesto: NUNIČ Miroslav PDK Zagorje
3. mesto: BEDENIK RAUŠL Matic KBV Ptuj
KATEGORIJA – 79 KG
1. mesto: JANŽEKOVIČ Izidor KBV Ptuj
2. mesto: ŠTRAFELA Anej KBV Ptuj
3. mesto: NUNIČ Miroslav KBV PDK Zagorje
3. mesto: VETRŠEK Jure KK PDK Izlake
KATEGORIJA - 84 KG
1. mesto: KASTELIC Peter KBV PDK Zagorje
2. mesto: ZRINJI Stanko KBV PDK Zagorje
3. mesto: GROBOLJŠEK Tomaž KBV PDK Zagorje
3. mesto: HADŽIČ Ervin KBV Tržič
KATEGORIJA – 89 KG
1. mesto: GROBOLJŠEK Tomaž KBV PDK Zagorje
KATEGORIJA – 94 KG
1. mesto: BRAČIČ Primož KBV PDK Zagorje
2. mesto: ALIJAGIČ Edin KBV Tržič
KATEGORIJA + 94 KG
1. mesto: BRAČIČ Primož KBV PDK Zagorje
2. mesto: SMALJOVIĆ Ranis KBV KiT Izola
ČLANICE
KATEGORIJA – 60 KG
1. mesto: KOREZ Adrijana KBV Ptuj
KATEGORIJA – 70 KG
1. mesto: VETRŠEK Maja KK PDK Izlake
VETERANI
KATEGORIJA - KG
1. mesto: RAVNIKAR Peter KK PDK Izlake
Light kontakt
STAREJŠI KADETI
KATEGORIJA – 52 KG
1. mesto: CENCELJ Nejc DBV Bushido Ljubljana
KATEGORIJA – 57 KG
1. mesto: ŠINCEK Sven BB Hwarang Maribor
2. mesto: FERKO REICHMANN Daniel Power Kick M.Sobota
KATEGORIJA – 63 KG
1. mesto: HEDL Žan
2. mesto: KOSMAČ Matic DBV Bushido Ljubljana
3. mesto: ALDŽIČ Kasim KBV Tržič
KATEGORIJA – 69 KG
1. mesto: BRBRE Matej BB Hwarang Maribor
2. mesto: SMRTNIK Matic KBV Gladiator Sl. Gradec
STAREJŠE KADETINJE
KATEGORIJA – 50 KG
1. mesto: CIGLAR OMERZU Špela ŠK Hyong Celje
KATEGORIJA – 65 KG
1. mesto: BAGARI Aleša Power Kick M.Sobota
MLADINCI
KATEGORIJA – 57 KG
1. mesto: KUGL Domen BB Hwarang Maribor
KATEGORIJA – 63 KG
1. mesto: GAZVODA Nejc BB Hwarang Maribor
2. mesto: NABERNIK Aleš KBV Gladiator Sl. Gradec
3. mesto: LAZAR Jernej KBV JKD&Kickboxing Istra
KATEGORIJA – 69 KG
1. mesto: ŠTIFTAR Žiga KBV Domžale
2. mesto: MURATAGIĆ Armin BK Barje Vrhnika
3. mesto: GOVEDIČ Dejan KBV Ormož
3. mesto: SCHARA Klemen KBV Ljubljana FCL
KATEGORIJA – 74 KG
1. mesto: KRONOVŠEK Miha KBV Sun Braslovče
2. mesto: MAROLT Jaka KBV Sun Braslovče
3. mesto: BABNIK Domen KBV Ljubljana FCL
KATEGORIJA – 79 KG
1. mesto: KOKOVNIK Rok KBV Sun Braslovče
2. mesto: TERJAŠEK Taras KBV Sun Braslovče
3. mesto: LORBER Jani KBK Center Ljubljana
3. mesto: TRČEK Samo KBV JKD&Kickboxing Istra
KATEGORIJA – 84 KG
1. mesto: MEGLEN Luka KBK Spirit Velike Lašče
2. mesto: TRČEK Samo KBV JKD&Kickboxing Istra
3. mesto: JANJIČ Domen ŠD Črni panter Kranj
KATEGORIJA – 89 KG
1. mesto: PASSERO Luka KBV Sun Braslovče
2. mesto: ISOVSKI Benjamin KBV JKD&Kickboxing Istra
3. mesto: KASTNER Luka DBV Bushido Ljubljana
KATEGORIJA – 94 KG
1. mesto: ŽVEGLIČ Davor KBV Sevnica
2. mesto: ISOVSKI Benjamin KBV JKD&Kickboxing Istra
MLADINKE
KATEGORIJA – 50 KG
1. mesto: ŠTEFANČIČ Nuša KBV Ormož
2. mesto: CIGLAR OMERZU Špela ŠK Hyong Celje
KATEGORIJA – 55 KG
1. mesto: BAUMAN Tadeja Power Kick M.Sobota
2. mesto: KOVAČIČ Lucija KBV Ormož
KATEGORIJA + 70 KG
1. mesto: BLESIĆ Dijana DBV Bushido Ljubljana
2. mesto: JERALA Anita KBV Tržič
ČLANI
KATEGORIJA – 57 KG
1. mesto: NIKOLIČ Marko KBV JKD&Kickboxing Istra
KATEGORIJA – 63 KG
1. mesto: DIMEC Anže ŠK Hyong Celje
2. mesto: LAMUT Dušan KBV KiT Izola
3. mesto: ZGOJZNIK Luka KBV Sun Braslovče
3. mesto: KUSERBANJ Miro KBV Sun Braslovče
KATEGORIJA – 69 KG
1. mesto: AHČIN Urban KBK Spirit Velike Lašče
2. mesto: LOPERT Mihael Power Kick M.Sobota
3. mesto: MOČILNIKAR Matevž KBV Ljubljana FCL
3. mesto: HUSANOVIĆ Edis KBV Gladiator Sl. Gradec
KATEGORIJA – 74 KG
1. mesto: KAJTNA Vid BB Hwarang Maribor
2. mesto: OBRSTAR Andrej KBK Spirit Velike Lašče
3. mesto: DOCIČ Aleksander KBV PDK Zagorje
3. mesto: KOSTIČ Dean KBV JKD&Kickboxing Istra
KATEGORIJA – 79 KG
1. mesto: KOKELJ Marko KBK Center Ljubljana
2. mesto: ŽELEZNIK Iztok ŠK Hyong Celje
3. mesto: REGOUC Peter ŠD Črni panter Kranj
3. mesto: LORBER Jani KBK Center Ljubljana
KATEGORIJA – 84 KG
1. mesto: SOFTIČ Jan ŠD Budokai N.Gorica
2. mesto: FLORJAN Davor KBV Sun Braslovče
3. mesto: KOVAČEVIĆ Daniel ŠD Črni panter Kranj
3. mesto: HADŽIČ Ervin KBV Tržič
KATEGORIJA – 89 KG
1. mesto: NAGODE David BK Barje Vrhnika
2. mesto: KREJAN Primož KBV Sevnica
3. mesto: ŽIBRAT David Power Kick M.Sobota
3. mesto: BROŽIČ Robert DB in DV Katana Postojna
KATEGORIJA – 94 KG
1. mesto: ALIJAGIČ Edin KBV Tržič
2. mesto: KRUŠIČ Andraž ŠK Hyong Celje
3. mesto: KARAČIČ Ivan KBK Center Ljubljana
3. mesto: KAJKIĆ Mario DBV Bushido Ljubljana
KATEGORIJA + 94 KG
1. mesto: POTOČNIK Mitja BB Hwarang Maribor
2. mesto: LATIĆ Edin KBK Spirit Velike Lašče
3. mesto: NEMANIČ Gregor KBV Ljubljana FCL
3. mesto: ROGELJ Dejan KBV Ljubljana FCL
ČLANICE
KATEGORIJA – 50 KG
1. mesto: LUBEJ Staša ŠK Hyong Celje
KATEGORIJA – 55 KG
1. mesto: ZAJC Nastja ŠK Hyong Celje
2. mesto: GRUBAČ Jovana KBK Spirit Velike Lašče
KATEGORIJA – 60 KG
1. mesto: DOBRAVEC Nataša KBK Spirit Velike Lašče
2. mesto: MIKLIČ Nina KBK Spirit Velike Lašče
3. mesto: ŽEJAVAC Petra KBK Center Ljubljana
KATEGORIJA – 65 KG
1. mesto: DOBRAVEC Nataša KBK Spirit Velike Lašče
2. mesto: VERZEL Mia KBV JKD&Kickboxing Istra
3. mesto: PEČNIK Nastasja ŠK Hyong Celje
KATEGORIJA - 70 KG
1. mesto: ŠINKO Anita KBV Gladiator Sl.Gradec
VETERANI
KATEGORIJA + 75 KG
1. mesto: PAVLIČ Franci KBV Domžale
2. mesto: VAJKSLER Dušan KBV Gladiator Sl.Gradec
Kick Light
MLADINCI
KATEGORIJA – 69 KG
1. mesto: ŠTIFTAR Žiga KBV Domžale
2. mesto: SRŠA Jan
KATEGORIJA – 79 KG
1. mesto: LORBER Jani KBK Center Ljubljana
KATEGORIJA – 94 KG
1. mesto: ŽVEGLIČ Davor KBV Sevnica
2. mesto: KASTNER Luka DBV Bushido Ljubljana
MLADINKE
KATEGORIJA – 65 KG
1. mesto: PETAN Valentina TBK Brežice
ČLANI
KATEGORIJA – 57 KG
1. mesto: NIKOLIČ Marko KBV JKD&Kickboxing Istra
KATEGORIJA – 63 KG
1. mesto: POTRČ Mitja KBV Ptuj (Kung fu klub Ptuj)
2. mesto: MATIĆ Kristjan KBV Ptuj (Kung fu klub Ptuj)
KATEGORIJA – 69 KG
1. mesto: PAŠIČ Luka KBK Center Ljubljana
2. mesto: KUJAVEC Bojan KBV Ptuj (Kung fu klub Ptuj)
KATEGORIJA – 74 KG
1. mesto: TRKOV Domen KBV Ljubljana FCL
2. mesto: BOLČINA Mitja KBK Center Ljubljana
3. mesto: RISTIĆ Branko DBV Bushido Ljubljana
3. mesto: JERMAN Edi KBV JKD&Kickboxing Istra
KATEGORIJA – 79 KG
1. mesto: KOKELJ Marko KBK Center Ljubljana
2. mesto: DRUFOVKA Jan ŠD Budokai N.Gorica
3. mesto: ŠLEBIR Aljoša KBV Domžale
3. mesto: ŠTEFANČIČ Sašo TBK Brežice
KATEGORIJA – 84 KG
1. mesto: KLOBASA Danijel KBV Ptuj (Kung fu klub Ptuj)
2. mesto: HORVAT Robert KBV Ljubljana FCL
KATEGORIJA – 89 KG
1. mesto: ŽIBRAT David Power Kick M.Sobota
2. mesto: BALANTIČ Matej KBV Domžale
3. mesto: HASANAGIĆ Adnan KBV Ptuj (Kung fu klub Ptuj)
KATEGORIJA – 94 KG
1. mesto: SMALJOVIĆ Ranis KBV KiT Izola
2. mesto: KARAČIČ Ivan KBK Center Ljubljana
3. mesto: KAJKIĆ Mario DBV Bushido Ljubljana
KATEGORIJA + 94 KG
1. mesto: LATIĆ Edin KBK Spirit Velike Lašče
2. mesto: SKAZA Denis KBV Ptuj (Kung fu klub Ptuj)
3. mesto: MESSNER Gregor DBV Bushido Ljubljana
3. mesto: MOČNIK Miha KBV Domžale
ČLANICE
KATEGORIJA – 65 KG
1. mesto: GORIŠEK Tjaša TBK Brežice
2. mesto: VERZEL Mia KBV JKD&Kickboxing Istra
Glasbene forme
KATEGORIJA HS DEČKI IN DEKLICE -12
1. mesto: BALOH Tina KBV PDK Zagorje
2. mesto: MAJKIĆ Nikolina Ana DB in DV Katana Postojna
3. mesto: GREGORN Luka DB in DV Katana Postojna
KATEGORIJA HS DEČKI IN DEKLICE +12
1. mesto: DRNOVŠEK Miha KBV PDK Zagorje
2. mesto: VOZEL Tjaša KBV PDK Zagorje
3. mesto: KOVAČIČ Tjaša KBV PDK Zagorje
KATEGORIJA HSW DEČKI IN DEKLICE -12
1. mesto: MAJKIĆ Nikolina Ana DB in DV Katana Postojna
2. mesto: GREGORN Luka DB in DV Katana Postojna
KATEGORIJA HSW MLADINCI
1. mesto: ČEČ Tomaž DB in DV Katana Postojna
>> več info in komentarji na forumu MMA.si
MMA.si / 18. mar 2010