forum.MMA.si

Borilne veščine, borilni šport, trening, fight tekmovanja, oprema za borce

Nisi prijavljen!

#33 07.11.2011 11:33:33

freefighter
BELI rang [IIII]
Registriran: 10.04.2011
Objav: 5

Re: Izbira borilnega športa - samoobramba?

hvala lepa za trud in odgovor!

ja mislm da tale vale tudo nebi bil slab a ne, čeprou zdj taekwando vrjetno nebi blo slabo a ne sm že razmišljal za v chagija da bi šou sam ne vem kaj poučujejo tm wtf ali itf, ne vem v velkih dvomih sm ne vem kaj narest kam it kaj začet. vrjetn bo najbolše, da si grem mal po klubih ogledat treninge a ne.

Odsoten

#34 07.11.2011 19:39:44

freefighter
BELI rang [IIII]
Registriran: 10.04.2011
Objav: 5

Dogzilla še eno vprašanje bi meu namreč sm se odloču za taekwando ampak se ne morem odločit za kateri klub, mogoče kej več izkušenj znanja okol tega z tvoje strani, ker bi rd še kombineru saj 2x tedensko minimalno fitnes zdravn pa me zanima kateri klub od teh 3 je boljši v vsemu!? kateri je najboljši, ker res hočem trenerat tako kot je treba. orient me mika ker majo 4x tedensko treninge, ampak so v šolski dvorani nimajo svojga placa to me mal mot zad same opremljenosti a ne, chagi je tud uredu sam me mal urnik mot majo pa dobro opremljen prostor pa opremo, orient je tud uredu, res sem mal v dilemi ne vem kaj nej pa kako!? še za to bi prosil pomoč.

Lp

Lp

Odsoten

#35 07.11.2011 20:28:38

dogzilla
RJAVI rang [II ]
Registriran: 02.03.2007
Objav: 239

Ja chagi mi ma mal to čudn speljan. Piše začetniki in zeleni pasovi treningi 3x tedensko. Rdeči in črni pasovi isto 3x samo da se tuki še všteje ekipa ki tekmuje kar je 5x tedensko. Kar pomen, da bi se ti termin spreminju čez čas + možnost fitnesa. Bi blo najbolš da pokličeš pa se pozanimaš, kako to pr njim poteka. Wtf taekwondo.

Glede orienta je pa tko itak 4x tedensko treningi, kar je men osebno vedno blo ušeč, več k je bolš je. Glede dvorane je pa tko usa oprema je v šoli, fokusere, vreče, ščitniki itd. So že zlo dolg v tej telovadnci, tko da niti ni problema kle. Sam sm tuki treniru in se spet vračam, po poškodbi. Ni pa fitnesa ane. Wtf taekwondo.

Gepard ma pa pac mal drugacno situacijo, za 50 evrov, si lahko skombiniras taekwondo in bjj ( al pa kj druzga ). Taekwondo je pa ITF.

Izber un klub k ti bo terminsko najbolj odgovarju itd.

R.I.P. my dear MOTHER (1965-2004)

Odsoten

#36 25.12.2012 10:30:26

Enter4
BELI rang [ ]
Registriran: 25.12.2012
Objav: 1

Hm... po vsem tem prebranem, sem pristal na BJJ big_smile

Zadnjič urejal Enter4 (07.01.2013 23:32:17)

Odsoten

Noga deske