forum.MMA.si

Borilne veščine, borilni šport, trening, fight tekmovanja, oprema za borce

Nisi prijavljen!

#1 18.01.2013 19:27:30

Belfort
BELI rang [ ]
Registriran: 06.04.2008
Objav: 1

Svetovanje za trening, bil bi zelo hvaležen!

Zdravo

Bi mi lahko kdo napisal dober, trening za doma za čez cel teden (treniram MMA)..... Na razpolago imam, vrečo 175cm 90kg, mašino za fitnes ima do 50 kg uteži, naprava je podobna tej prva slikca: http://star-famous.forum-motion.com/t37-fitnes-naprave , imam 30kg težko utež ki sem jo naredil sam iz štange in cementa, imam še eno malo utež za bicepse 10 kg, imam tudi štango za dvigovanje trupa....  Zanima me če bi mi kdo lahko napisal kakšen trening za doma. zelo rad tudi tečem, zato me zanima kako naj teče borec, koliko krat na teden, koliko km  itd.... Ne priripravljam se za nobeno borbo ali kaj podobnea, samo rad bi imel kakšen dober trening doma, s katerim bi ohranjal kondicijo, moč, hitrost..... Treniral sem borilne veščine 8 let, zadnje 3 leta MMA, potem sem dobil poškodbo in pol leta nisem počel nič, zdaj sem ok in bi rad nadaljeval s treningi, problem pa je ta, da zaradi finančnih razlogov ne morem trenutno hodit na treninge v klub. Zato nebi rad vse zgubil in bi rad kar se da dobro to nadomestil doma, dokler zopet ne začnem v klubu. Zato vas res res prosim, če imate kakršne koli predloge itd... da mi pišete, ta šport mi veliko pomeni, rad treniram, zato bi bil počaščen s kakšnim dobrim načrtom treninga. Hvala

Odsoten

#2 04.11.2014 11:47:44

boriszip
VIJOLIČNI rang [III ]
Registriran: 13.12.2008
Objav: 72

Re: Svetovanje za trening, bil bi zelo hvaležen!

Te ne razumem kako lahko treniraš doma borilno veščino.
Doma lahko treniraš za kondicijo, moč in eksplozivnost... Borilno veščino pa lahko treniraš v klubu. Če ne želiš tekmovati lahko delaš to rekreativno. ko imaš pred seboj nasprotnika je popolnoma drugače kot v teoriji. Pa saj si treniral mma.

Lp

Odsoten

Noga deske