forum.MMA.si

Borilne veščine, borilni šport, trening, fight tekmovanja, oprema za borce

Nisi prijavljen!

#17 19.06.2007 14:11:21

dogzilla
RJAVI rang [II ]
Registriran: 02.03.2007
Objav: 239

Re: Kakšno borilno veščino mi svetuejte

Zakaj nebi pol su pac trenirat direkt MMA? pokrijes stand up in ground skupi, mislm da bi ti to blo se najbols ce ze isces kombinacijo vec stilov.


R.I.P. my dear MOTHER (1965-2004)

Odsoten

 

#18 20.06.2007 00:33:41

MMA MIKE
RJAVI rang [III ]
Registriran: 11.06.2007
Objav: 326

Re: Kakšno borilno veščino mi svetuejte

u a veš kok je teh borilnih? sam z mma jih nemoreš pokrit pomoje... večji del že:) al pa tudi ne vem ker še nism probau tko da da se nebom motu nebom reku nč. smile sam vem pa da je velik borilnih ufff


Empty your mind, be formless, Shapeless, like water. If you put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle and it becomes the bottle. You put it in a teapot it becomes the teapot. Now, water can flow or it can crash. Be water my friend.

Odsoten

 

#19 22.06.2007 13:38:58

JSF
Črni rang
Registriran: 05.03.2006
Objav: 693
Spletna stran

Re: Kakšno borilno veščino mi svetuejte

v Ultimmate Academy Lj, se je prejšnji teden gostilo mojstra Ninjitsa iz Beograda. Na željo gl. trenerja (Cakič) se je kazalo le uporabne tehnike za MMA, predvsem obramba oz. prehod iz klinč pozicije na tla ter prav tako hitrih prijemov zgoraj v prehod na tla.

Bili so tudi ločeni termini v obliki seminarja, demonstracije ulične samoobrambe, ki ga je delno vodil tudi Cakič. Pokazalo se je da sta Aikido in Ninjitsu zelo sorodni veščini in zelo efektivni za ulico.

Lp

Odsoten

 

#20 22.06.2007 18:10:49

SOKOL
Črno-Rdeči rang
Registriran: 14.07.2006
Objav: 751

Re: Kakšno borilno veščino mi svetuejte

se strinjam s tem tazadnim


Train hard but enjoy your self! wink

Odsoten

 

#21 22.06.2007 23:07:15

MMA MIKE
RJAVI rang [III ]
Registriran: 11.06.2007
Objav: 326

Re: Kakšno borilno veščino mi svetuejte

jp js se tudi strinjam! ampak predvsem je ulična samoobramba aikido uporabiš jo pa lako po več mesecih ali letih. da ti pride v podzavest da veš kako jo izvest pa tui pravilno...smile


Empty your mind, be formless, Shapeless, like water. If you put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle and it becomes the bottle. You put it in a teapot it becomes the teapot. Now, water can flow or it can crash. Be water my friend.

Odsoten

 

#22 20.07.2007 16:40:31

Matej
BELI rang [II ]
Registriran: 20.07.2007
Objav: 3

Re: Kakšno borilno veščino mi svetuejte

Lp..  zanima me če obstaja kaj podobnega kot je tole tudi v sloveniji ---> link : http://www.xsd.ca/home.html

Odsoten

 

#23 20.07.2007 20:01:33

MMA MIKE
RJAVI rang [III ]
Registriran: 11.06.2007
Objav: 326

Re: Kakšno borilno veščino mi svetuejte

LEPO pozdravljen na forumu matej. Mogoče če to misliš?
http://www.youtube.com/watch?v=VqzyYFpHt6M

Lih danes sva šla z frendom se pozanimt za telovadnico da bomo najel smile


Empty your mind, be formless, Shapeless, like water. If you put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle and it becomes the bottle. You put it in a teapot it becomes the teapot. Now, water can flow or it can crash. Be water my friend.

Odsoten

 

#24 20.07.2007 22:52:56

Matej
BELI rang [II ]
Registriran: 20.07.2007
Objav: 3

Re: Kakšno borilno veščino mi svetuejte

Eee točno to = )  telovadnico boste najeli ? A to bo v Ljubljani kot klub al kako ?  Lohka še vprašam kaj treniraš ? smile hvala .. lp

Zadnjič urejal Matej (20.07.2007 22:54:43)

Odsoten

 

#25 21.07.2007 13:26:13

MMA MIKE
RJAVI rang [III ]
Registriran: 11.06.2007
Objav: 326

Re: Kakšno borilno veščino mi svetuejte

kaj treniram.. teoretično teško odgovotit k se mi neda naštevat tongue  JA telovadnico bomo najel da se bomo to učil drgač js neki že znam osnove pa to drgač poleg tega mam še parkour to isto treniram če veš kaj je...  Učer sm biu pa na difu pa so rekl da septembra šele dajejo telovadnico v najem tko da ne vem kje bi lahko najeu.. v šiški mogoče al pa kje...? sj bom vidu nekje že zj enkrat drug tedn mormo bit že notr.. Drgač pa ja v lj. to...


Empty your mind, be formless, Shapeless, like water. If you put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle and it becomes the bottle. You put it in a teapot it becomes the teapot. Now, water can flow or it can crash. Be water my friend.

Odsoten

 

#26 21.07.2007 14:17:41

Matej
BELI rang [II ]
Registriran: 20.07.2007
Objav: 3

Re: Kakšno borilno veščino mi svetuejte

PA to lahko vsi trenirajo ?? Mislem začetniki pa to ? K sm zdele še čist brez kondicije pa to .. sicer zdele ful delam na tem da pridem mal v formo pa to ... aia pa str bom 17 , če je kej omejitev ?

Pa še neki bi rad kr kle vprašov ... da ne bom odpiral nove teme, zelo rad bi treniral neko borilno veščino samo nevem za katero se naj odločim hmm všeč mi je kickbox .. samo nevem če je zame ( imam 172cm in okoli 63 kg ) :S kaj mi svetujete ? smile


lp Matej

Zadnjič urejal Matej (21.07.2007 16:14:54)

Odsoten

 

#27 22.07.2007 12:19:13

MMA MIKE
RJAVI rang [III ]
Registriran: 11.06.2007
Objav: 326

Re: Kakšno borilno veščino mi svetuejte

glej to ni klub tricking je disciplina ki ni priznana da bi ga trenirali v klubih.. vsaj v slo ne! Tako da bom trenirau z frendi al pa sam.! vse kar sm se naučil sm se sam iz tutorialov po netu pa tko!! pr parkourju vem dost trikov osnovnih iz vsega kar sm se sam nauču pol sm razviu svoj stil dodou še kaj novega vsakič se neki novega naučim. POl pr trickingu pa vem tko tko malo osnove isto sm se sam nauču! smile  Omejitev pa itk da ni treniraš lahko kadarkol hočš.... big_smile

kaj se tiče borilne veščine se pa morš sam odločit kaj ti najbl ustreza ( zato ker jaz gledam na vse borilne veščine... ne k eni k govorijo ne vem savate npr. je najbolša borilna s tem ga ubijš pa take. ZAme so vse borilne zakon!!! ),... naj ti še drugi svetujejo big_smile big_smile  maš pa velik izbire. Pa velik klubov kickboxinga... tko da... kr veselo smile


Empty your mind, be formless, Shapeless, like water. If you put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle and it becomes the bottle. You put it in a teapot it becomes the teapot. Now, water can flow or it can crash. Be water my friend.

Odsoten

 

#28 20.08.2007 13:54:43

KATANA
Črni rang
Od: Postojna
Registriran: 02.08.2007
Objav: 720
Spletna stran

Re: Kakšno borilno veščino mi svetuejte

Matej je napisal:

Lp..  zanima me če obstaja kaj podobnega kot je tole tudi v sloveniji ---> link : http://www.xsd.ca/home.html

Zdravo Matej

To kar je na tem linku pri nas še ne obstaja ampak:tako kot so šle borilne veščine naprej v rezvoju v zadnjih 20 leti MMA,K-1,PRIDE,UFC itd je šel tudi razvoj izvajana kat ali form. Danes lahko kate izvajamo z dodatki gimnastičnih gibov itd.Obstajajo evropska in svetovna prvenstva.Kate se izvajajo z glasbeno spremljavo.To sicer pri nas že obstaja saj pod KBZS (kickboxing zveza Slovenije)so tekmovanja v glazbenih katah v štirih različnih disciplinah (soft and hard styl in soft in hard styl z orožji) Moji fantje v glanem mlajši se pripravljajo na tekmo ,ki bo v oktobru -državno prvenstvo in si lahko prideš pogledat. V mojem klubu se trudmo vendar so treningi zahtevni in če si opazu kaj je pisal pod tem fantom Markom koliko let gimnastike ma za sabo,karateja in ne vem še česa. Jaz mojim naredim koreografijo recimo Bo dolga palica pol pa dodam še enostavne gimanstične gibe kot je kolo,prevali ,premeti,salte in kakšen enostaven skok pa izpade kar dobro. Pomaga mi moj prijatelj iz Lju ,ki ima osem let gimnastike in se tudi ukvarja s borilnimi veščinami.Je pa zelo atraktivna zadeva in definitivno bodočnost v izvajanju kat. Klub v Sloveniji kolikor je meni znano ne obstaja so pa skupine ljudi kot je recimo Barada tim in pa v Zagorju ,ki se kar precej resno ukvarjajo s tem in so kar dobri moram reč.

Tako upam ,da ti bo to kaj v pomoč. Sicer mal pozno komentiram ampak vseeno.

Lp
KATANA va

Zadnjič urejal KATANA (20.08.2007 14:05:44)


...borec je človek,ki je dosegel ravnotežje med občutkom
   strahu,da je človek in občutkom ponosa,ker je človek...
 
www.ka-te-slo.blogspot.com, www.katanateamslo.blogspot.com , www.katanatati.blogspot.com

Odsoten

 

#29 20.08.2007 14:01:22

KATANA
Črni rang
Od: Postojna
Registriran: 02.08.2007
Objav: 720
Spletna stran

Re: Kakšno borilno veščino mi svetuejte

MMA MIKE mgoče ni tole prostor za objavo ampak še zdej mi nisi odgovoril če te zanima pod rubriko ostale borilne veščine Le parkour-tricking.

Lp
KATANA skitarg

Zadnjič urejal KATANA (20.08.2007 14:02:15)


...borec je človek,ki je dosegel ravnotežje med občutkom
   strahu,da je človek in občutkom ponosa,ker je človek...
 
www.ka-te-slo.blogspot.com, www.katanateamslo.blogspot.com , www.katanatati.blogspot.com

Odsoten

 

#30 21.08.2007 11:45:55

MMA MIKE
RJAVI rang [III ]
Registriran: 11.06.2007
Objav: 326

Re: Kakšno borilno veščino mi svetuejte

Se oPravičujem KATANA. AMpak zdej me en teden ni bilo na form k nism nč skor na računalniku nimam tok cajta. ZJ ti bom odgovoru. PA sori.
LP!


Empty your mind, be formless, Shapeless, like water. If you put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle and it becomes the bottle. You put it in a teapot it becomes the teapot. Now, water can flow or it can crash. Be water my friend.

Odsoten

 

#31 05.10.2007 00:11:23

Shinto
MODRI rang [III ]
Registriran: 01.10.2007
Objav: 22

Re: Kakšno borilno veščino mi svetuejte

Odsoten

 

Noga deske