forum.MMA.si

Borilne veščine, borilni šport, trening, fight tekmovanja, oprema za borce

Nisi prijavljen!

  • Indeks
  •  » Slovenija
  •  » World Freefight Challenge – Slovenija !!!!!!!!!

#49 22.05.2006 22:40:59

Domi
RJAVI rang [II ]
Od: Šiška
Registriran: 05.03.2006
Objav: 242
Spletna stran

Re: World Freefight Challenge – Slovenija !!!!!!!!!

Men je blo kul! Dobr so se tepl, najbol kar sm v živo vidu do zdej! Vsekakor čestitke organizatorju, da mu je uspela taka zadeva! smile
Vseen mam dve pripombi, tko k je JSF napisu je bil komentator porazen! Od 16 borcev nevem če za dva povedu imena pa priimke tko, da bi jih lohk zastopu. Pa lohk bi vsaj pravila razložu...
Pa ful mi ni jasn kako ni bla polna dvorana HALO!!!, tak event! Ok, karta ni bla pocen, sam je blo pa vredno ogleda!
Žal mi je za Petkoviča..., sam je bil Brazilc vidno bolši, me je pa Damir Mirenic presenetu in mislm, da bo v kakšnih 2 letih nova zvezda Prajda. Pa Poljak Jakubowski, sicer je mel najbol dolgočasno borbo večera, sam je pa dobro parterno znanje pokazu in je v bistvu ves čas dominiru.
Aja pa še to morm mal skritizirat, upam, da bo organizator to prebrau, da naj se drugič event začne, saj prbližn točno, ne da čakaš eno uro, al pa Trbovle uro pa pol..., ker pol ljudje postanejo neučakani.
Se vidmo septembra smile

Odsoten

 

#50 22.05.2006 23:23:28

Puskin
RJAVI rang [III ]
Registriran: 12.04.2006
Objav: 372

Re: World Freefight Challenge – Slovenija !!!!!!!!!

5 jurjev za tak event ni niti tako drago pa še Minotaura si lahko vidu.
Petkovič je imel na začetku verjetno prevelik respekt do Brazilca, se mu je šele kasneje malo odprlo. Sam je pa imel Brazilec precej bolj eksplozivne udarce.

Odsoten

 

#51 23.05.2006 11:39:05

Turbo
Rdeči rang
Registriran: 11.03.2006
Objav: 1375

Re: World Freefight Challenge – Slovenija !!!!!!!!!

Puskin je napisal:

5 jurjev za tak event ni niti tako drago pa še Minotaura si lahko vidu.

Je pa ni drago....za enga k nima pojma, pa misl da gre gledat borbe 'vidaut eeeeeeennnniiii ruuulllssssss' .....mislm mu bo težko dat 5k...za ns k se pa mal spoznamo na to sceno, pa niti ni preveč....sam če se mene upraša je bla dvorana prevelka (pa tut u slo. ni niti 100 pravih 'fenov' ) tko da sm pričakovau nenapounjeno dvorano....
Moje mnenje je tako: če je blo v dvorani 2000 ljudi, od tega jih je pršl 1000 sam zarad imen kot so Filipović, Minotauro, Minotoro, Silva, itd. (k so bli najavljeni kot specialni gostje) pol 500 jih je pršl gledat 'borbe brez pravil, kjer lahk nasprotnika tut ubiješ', 350 se neki malga spozna na MMA, 100 jih je pršl na VIP prostor (kolegi, družina nastopajočih) in pa 50 folka, ki se res spozna(mo) na to!!!!!!!!!!

Recmo jst tut nebi šou gledat naprimer kkšn turnir v fuzbalu, pa tut če pride Ronaldo, Ronaldinjo, Pele itd. k me to niti ne zanima, in po pravic povedan bi mi blo težko dat 3k za to (spet drugi 'feni' bi rekl da sm nor, in da je še 10k đabe za take zvezde!!!) razumete?

Za naslednič bi blo bol dat cenejšo karto, pa manjšo dvorano (pa bo zgledal use prenabit....seveda treba dat bolše ozračevanje in takoj bo bolše vzdušje!!!! ...tuki je pa mal moril gledat napou prazno dvorano), pa tut če nepridejo 'specialni gostje' (sej se nas je sam kkšnih 100 folka slikal znjimi)....ampak bo tko močno naraslo zanimanje za MMA na našem prostoru......okol se bo govoril: ja dvorana je bla nabito pouna...drago tut ni blo, borbe so ble dobre, vzdušje dojaja!!! Naslednič grem 110%
...tako je razmišljanje navadnega človeka......premal je tistih(ns) k se res spoznajo(mo) na MMA sceno, da bi napounli Bonifiko, seprav je treba navadne ljudi prepričat v to da pridejo v čimvečjem številu na turnir! ...sam tko se bo MMA razvijal pri nas.... men je skor useen a je dvorana pouna, al pa prazna k sm itak pršou gledat borbe ne pa obiskovalce, sam drugim pa ni!!!!!

Blo bi res dobr dobit organizatorja Zlatka na forum, da tut on pove nekaj z svojega stališča, njegovo mnenje za nadaljne turnirje.....res SVAKA ČAST da je to organiziru tuki!!!!!!!!!!!

...pa za naslednič probite dobit bolšga komentatorja (kok je Domi reku)...pa naj govori zlomljeno angleščino, sam DA SE GA RAZUME! ..pa seveda pravila razložit....pa najbol bi blo kkšne plesalke dobit da mal skačejo po ringu (da nam nebo dougčs medtem ko čakamo začetek turnirja), al pa predvajat kj na platnih....

nesmem pa pozabt na pohvale: največja pohvala gre temu, da se nekaj dela za MMA sceno v slo., zlo prou sta pršla velika platna, prihodi spektakularni! dobri borci ter dobri gostje, sexy ring girls, in še bi se dalo naštevat!!!!!


I'm a man. I lived it and I'm not afraid to die but when I die I'm going to paradise and I'm not worried!

NOVA SPLETNA TRGOVINA "LUTA LIVRE": .

Odsoten

 

#52 23.05.2006 12:23:33

Domi
RJAVI rang [II ]
Od: Šiška
Registriran: 05.03.2006
Objav: 242
Spletna stran

Re: World Freefight Challenge – Slovenija !!!!!!!!!

Mhm Turbo se čist strinjam s tem k si povedu, dodal bi še to, da so big skrini ful prou pršli, sicer je to ustaljena praksa na Japonskem, ampak je prou pršlo, če sta se borca borila npr. v kotu, tko da si točno vedu kaj se dogaja. To recimo pogrešam v Trbovlah!

Odsoten

 

#53 23.05.2006 13:34:06

Puskin
RJAVI rang [III ]
Registriran: 12.04.2006
Objav: 372

Re: World Freefight Challenge – Slovenija !!!!!!!!!

Slovenija je majhna ima majhno ciljno skupino in je težko pričakovat, da bojo dvorane polne tako kot pri košarki al pa nogometu, čeprav je MMA kr atraktiven šport. Sicer s promoviranjem bi se dalo pridobit nekaj privržencov sam vprašanje spet do katere številke bi prišli. Je pa res, da če bi bila cena nižja bi prišlo verjetno več ljudi. zdej je tudi odvisno kolk ljudi od tistih, ki so prišli bi šlo še enkrat, kr veliko jih je prišlo samo iz radovednosti.
Večini tudi borba potleh ni zanimiva, ker je ne poznajo, ne vejo kako je to fizično in tehnično zahtevno...
Sm slišal eno žensko, ki je spraševal da zakaj se valjajo po tleh in da zakaj ne vstaneje gor.

Kolk je prišlo sploh tujcev? Hrvatov sem nekaj vidu...a  Italjana nisem nobenega zasledil. V Italiji je MMA scena tudi že kr razvita in bi jih moglo nekaj pridet.

Odsoten

 

#54 23.05.2006 16:09:10

JSF
Črni rang
Registriran: 05.03.2006
Objav: 693
Spletna stran

Re: World Freefight Challenge – Slovenija !!!!!!!!!

za september mislim da se ni nič uradno in ziher. Glede na vse to bodo verjetno malo premislili kok se jim splača, ali pa tudi ne heh 20 mio od kart ni ravno malo...

O eventu pa so se razpisali tudi mediji. Malo sem prebral članek v dnevniku in direktu, pa da na kratko povzamem: Vsi so se strinjali da ena ura in pol zamude ni bila ravno dobrodošla. Prav tako so poimenovali nateg stoletja, da je bilo bol malo resnice glede na stanje na fight karti kot je bilo dejansko potem. Ni bilo 13 fajtov ampak 8, ni bilo glavnega fajta, ni bilo glavnih napovedanih zvezd crocopa, silve... in se tudi to, kar smo mogoče res usi pozabili omenit, da so non stop omenjali NO RULS ceprav seveda so... To je tudi ena tistih zadev, ki je mene motilo pri napovedovalcu, ko je res to govoril ves čas... dobro nam je bilo to ze prej jasno da so pravila ampak za enga laika je bil to verjetno res šok ko je ugotovil da se ne bodo pobil med sabo, npr v dnevniku so dal naslov članka. "za jezik dobil karton" wink kar je res malo cudno oz. če so meli to v pravilniku bi ga lahko izdali... samo kako če je no ruls big_smile v direktu pa je omenjena se ta zanimivost da so malo raziskovali in da menda sploh ni bila fora u nedobljeni vizi za rusa ampak, da sta enostavno odpovedala nastop...

Povedal pa bi se tole smesno ali pa zalostno je bilo tudi to ko je moral Minotavr prevajat Peletov govor... wink pa si razlagajte kokr si hocte. Sploh pa dobro da sta bila vsaj onadva tam ker čene bi bil res totaln polom in res svaka čast mino bratom, ki sta dejansko bila skoraj da v vlogi organizatorja in definitivno popestrila vecer.
To pa da je folk hodu vn ze pred koncem, je pa verjetno razlogov več. Ok usi se strinjamo, da je bilo tezko zdrzat 4 ure, sploh pa če si laik, te zadeva niti ne zanima toliko ali pa si pomotoma zajadrav v dvorano...no z drugimi besedami bilo je veliko folka ki niso bili ravno informirani o vsem kar se je dogajalo v ringu in so npr vecino casa bujal, zvizgal, sploh pa takrat ko sta bila borca v parterju, ker se jim tud malo ni sanjalo zakaj gre... če bi bil posnetek po tv3, kot je bil ucas pride bi napovedovalca rekla: ...in sedaj nevarno valjanje po tleh... big_smile big_smile

Ok pa da se vrnem se k bistvu in to so fajti, ki so bili. Usi samo komentirajo vse stranske napake ampak dejansko si prišel gledat borbe, borce in njihovo znanje!
Tisti fajt, ki naj bi bil najbolj dolgočasen(to pise tudi v dnevniku jaoo), ker se je dogajalo po tleh je bil drugače daleč najboljši, vsaj kar se znanja in taktike tiče.
Pr Petkoviču je zgledalo tako kot, da je tip malo odsoten ali pa pod vplivom kakega pomirjevala...
Presenečen sem bil tudi jaz nad hrvatom, ki je pokazal odličen stand up in bil verjetno edini, ki je postavil s svojim KOjem celo dvorano na noge. cool zakon  No in ze tak trenutek kot je bil to je bil vreden da si tam, vsaj meni...
Če bo kdo zvedel kdaj je posnetek na eurošportu naj sporoči!

Odsoten

 

#55 23.05.2006 18:19:16

Turbo
Rdeči rang
Registriran: 11.03.2006
Objav: 1375

Re: World Freefight Challenge – Slovenija !!!!!!!!!

JSF je napisal:

.....v direktu pa je omenjena se ta zanimivost da so malo raziskovali in da menda sploh ni bila fora u nedobljeni vizi za rusa ampak, da sta enostavno odpovedala nastop...

...sej tko je skos....mal čudn bi szvenel, če bi rekl: jah rusa nočta nastopat....

JSF je napisal:

Sploh pa dobro da sta bila vsaj onadva tam ker čene bi bil res totaln polom in res svaka čast mino bratom, ki sta dejansko bila skoraj da v vlogi organizatorja in definitivno popestrila vecer.

se absolutno strinjam!!! ...dobra sta bla!


JSF je napisal:

Če bo kdo zvedel kdaj je posnetek na eurošportu naj sporoči!

...čimprej sporoči!!!


....uglavnm, jst hočm še več takih turnirjev v SLO!!! ...pa lahk bi dal tut kkšne slovence v fight card, mislm da bi blo zlo zanimivo!!!


I'm a man. I lived it and I'm not afraid to die but when I die I'm going to paradise and I'm not worried!

NOVA SPLETNA TRGOVINA "LUTA LIVRE": .

Odsoten

 

#56 23.05.2006 23:55:49

pongo
VIJOLIČNI rang [ ]
Od: domžale
Registriran: 07.04.2006
Objav: 37
Spletna stran

Re: World Freefight Challenge – Slovenija !!!!!!!!!

Veliko se da postoriti še na organizaciji, tle se popolnoma strinjam. Ampak jaz sem šel gledat fajte in sem bil popolnoma zadovoljen. V širši okolici gotovo še ni bilo takega turnirja. Vsak ki se spozna vsaj malo na MMA je užival.

Septembra pa upam da spet poka.

p.s. By the way rusa res nista dobila vize. Preverjeno


obišči me na www.justbrasil.com - MMA online store

Odsoten

 

#57 24.05.2006 10:07:07

JSF
Črni rang
Registriran: 05.03.2006
Objav: 693
Spletna stran

Re: World Freefight Challenge – Slovenija !!!!!!!!!

pongo je napisal:

...
p.s. By the way rusa res nista dobila vize. Preverjeno

glede na to da smo u EU... je pa tudi možno, sej medijio itq zmer napihnejo vse povrst kar se da, pomožnosti še kej dodajo in nato to isto popluvajo kar se da...

Sploh pa mi ni jasna logika slovenske širše javnosti & medijev, namesto da bi bli ponosni da se to sploh dogaja pr ns, da bi spodbujal za še boljše prireditve... se kuj hoče use uničt in popluvat. Taki turnirji so za slovensko fajt sceno več kot dobrodošli, še već! spodbujajo in promovirajo borilne veščine pri nas kar pa je konec koncev najbolj pomembno.

V Slovenij je očitno še enostavno res preveč neosveščenega folka na tem pordočju in to bi se moglo definitivno spremeniti. Vendar ali se to sploh da? Ali če se drugače prašam ali se da tukajšne obnašanje folka spreminiti??? hmm, samo če se spomnemo naših nogometašov ali rokometašov npr, športnikov kot so strel in drugi posamezniki, ki so in so bili svoje cajte res dobri in takrat so bli usi povišani v nebesa, takoj ko je bil en slab rezultat, se jih je zabil, popluval in pomeckat do konca u tla kar se da... tako je to na zalost, zgodovina se ponavlja: v petek po 24ur na poptv, prihaja joj in hoh hudi spektakel v koper... u nedeljo v medijih... beri zgoraj. Hm torej se enkrat, se da spremeniti kej?? hmm  misija nemogoče

Odsoten

 

#58 24.05.2006 12:41:49

Puskin
RJAVI rang [III ]
Registriran: 12.04.2006
Objav: 372

Re: World Freefight Challenge – Slovenija !!!!!!!!!

Ja mediji so preveč popljuvali dogodek. Povedali so samo negativne stvari, o pozitivnih pa nič.
Res pa je da so preveč zavajli javnost s temi slavnimi gosti kot so Wanderlei, Mirko , Belfort , Bustamante....., na koncu sta bla sam brata Nogueira. Js sem itak pričakoval da to ne bo tako sam vseeno, če niso vedli še zagotovo bi mogli bit tiho pa pol na samem eventu nardit presenečenje. Folk se tako počuti nategnjen.

Odsoten

 

#59 24.05.2006 13:37:26

Domi
RJAVI rang [II ]
Od: Šiška
Registriran: 05.03.2006
Objav: 242
Spletna stran

Re: World Freefight Challenge – Slovenija !!!!!!!!!

Ja mediji majo velik vpliv na folk, sploh na tak folk k se ne spozna preveč na mma sceno... in to je velik minus, ker če mediji ne podpirajo dogodka in organizatorja potem še dolg časa mma scena pr nas ne bo zaživela.(DIREKT, ponedeljek, 22.maj: na prvi stani slika Cyborga; naslov pa citiram: Koprski gladiatorski nateg,potem sledi glavni tekst katerega je 4/5 negativno nastrojenega)!! roll
Zanimivo je, da pri nas drugače mma scena sploh ni v medijih opisana. Zdej za ta event sm prvič zasledil na 24 ur, da so dejansko neki o temu poročali. Recimo Trbovle so bile organizirane trikrat do sedaj + borili so se slovenski borci pa niso nič poročali!?
Žalostno glede na to, da je ta šport v tujini v nekaterih državah tako popularen kot fuzbal v nekaterih pa še bolj. Mogoče, da med našimi novinarji ni nobenega poznavalca mma, da bi mogoče bolj opisal to sceno. Ker "laikom" je pač potrebno počas razložiti stvari in ko te postanejo bolj jasne, potem se eni začnejo zanimati, drugi pač ne...
Glede na to, da je fre fajt ful zanimiv, razburljiv itd. gledalcev pač ne bi smelo primankovati...
Samo ne morš pa nič nardit če so vsi proti teb!
Vse čestitke organizatorju še enkrat, ker teško je v naši mali državici kej novga nardit ne, da bi te vsi spluval, hodil po teb in ne vem še kaj.
Sam zanimiv je pa to, da ko se bo ta scena pri nas razvila, si bojo pa zasluge vsi tisti delil k so bli prej najbol proti!
Če bo septembra turnir jst definitivno pridm gledat! Samo mal bolj reklamirajte vse zadeve!! smile

Odsoten

 

#60 24.05.2006 17:15:28

Turbo
Rdeči rang
Registriran: 11.03.2006
Objav: 1375

Re: World Freefight Challenge – Slovenija !!!!!!!!!

...se absolutno strinjam z vami! Mediji spljuvajo use kar se da! ...to je tut razlog, zakaj redkokdaj preberem časopise al pa pogledam dnevnik! kokr Domi prav, takrt k to uspe, bodo hotl usi svoj kos torte!!!

...pa probi(te) mal bolj zreklamirat turnir, k ta tedn me je kr neki folka napizdilo, kao zakaj jim nism reku da je WFC, k oni bi šli ful gledat.....


I'm a man. I lived it and I'm not afraid to die but when I die I'm going to paradise and I'm not worried!

NOVA SPLETNA TRGOVINA "LUTA LIVRE": .

Odsoten

 

#61 25.05.2006 13:26:43

JSF
Črni rang
Registriran: 05.03.2006
Objav: 693
Spletna stran

Re: World Freefight Challenge – Slovenija !!!!!!!!!

Turbo je napisal:

...pa probi(te) mal bolj zreklamirat turnir, k ta tedn me je kr neki folka napizdilo, kao zakaj jim nism reku da je WFC, k oni bi šli ful gledat.....

No po Lj je blo kar dost reklamiran se men zdi, tisti letaki s fight listo so bli na usakmu vogalu skor. Pa če si bil kdaj u btcju s avtom si ga skor zihr dobu za brisalce... za druga mesta pa ne vem kako je bilo

Odsoten

 

#62 27.05.2006 00:00:53

pongo
VIJOLIČNI rang [ ]
Od: domžale
Registriran: 07.04.2006
Objav: 37
Spletna stran

Re: World Freefight Challenge – Slovenija !!!!!!!!!

Resni mediji ki se na borilne veščine ali pa na šport na splošno spoznajo lahko tak dogodek le pohvalijo. Direkt in slo. novice in podobni pa so tako ali tako časopisi namenjeni pacijentom.

upam da se strinjate z mano.

WFC v Sloveniji definitivno še bo


obišči me na www.justbrasil.com - MMA online store

Odsoten

 

#63 27.05.2006 14:18:55

Turbo
Rdeči rang
Registriran: 11.03.2006
Objav: 1375

Re: World Freefight Challenge – Slovenija !!!!!!!!!

pongo je napisal:

Resni mediji ki se na borilne veščine ali pa na šport na splošno spoznajo lahko tak dogodek le pohvalijo. Direkt in slo. novice in podobni pa so tako ali tako časopisi namenjeni pacijentom.

upam da se strinjate z mano.

WFC v Sloveniji definitivno še bo

...absolutno se strinjam! ....no k bo nasledn WFC nas obvest smile


I'm a man. I lived it and I'm not afraid to die but when I die I'm going to paradise and I'm not worried!

NOVA SPLETNA TRGOVINA "LUTA LIVRE": .

Odsoten

 
  • Indeks
  •  » Slovenija
  •  » World Freefight Challenge – Slovenija !!!!!!!!!

Noga deske