forum.MMA.si

Borilne veščine, borilni šport, trening, fight tekmovanja, oprema za borce

Nisi prijavljen!

#1 13.04.2009 11:49:42

E.T.
MODRI rang [IIII]
Registriran: 07.06.2006
Objav: 26

Gracie gone bad

Tole si pa nism mislu da se bo zgodilo. Glede na to da je bil Helio Gracie tako močno proti instructional dvd-jem in osatlim internet sranjem sta se ravno njegova dva vnuka, najstarejša sinova Roriona, Rener in Ryron, odločila za internet school, pa se Helio še v grobu ni ohladu sad Kot kaže se vsaka stvar spridi:(
Kle pa link za vse nedobudneže ki si želijo black belt brez da bi stopl v pravo šolo in se naučil stvari smile https://www.gracieuniversity.com/LC/hom … X&n=28

tevž

Odsoten

#2 28.03.2010 00:36:52

c3rtz0r
BELI rang [III ]
Registriran: 28.03.2010
Objav: 4

Re: Gracie gone bad

Zdravo,

meni se zdi to po eni strani zelo dobro, kajti Gracie(B)ju-jitsu ni tako razširjen tukaj v europi in bi na ta način tudi drugi(ljudje, ki niso rojeni v ameriki in južni ameriki, kjer učijo bjj) ljudje imeli možnost vsaj malo spoznat tole borilno veščino. Na tej spletni strani se ponuja izpit oz. pologanje modrega pasu preko snemanja samega sebe, kako s partnerom izvajaš tehnike. To se potem njim pošlje in ocenijo če si vreden tega pasu. Jaz mislim da si s tem poskušajo pridobiti čim več pripadnikov okoli sveta, zato da bi potem ti prihajali polagat črni pas v ameriko in potem poučevali to dalje v svoji državi...seveda črnega pasa ne moraš polagati drugije kot pa na njihovi glavni enoti...

Slovenija pač ni amerika da bi imela tolko šol tega...koliko vem je samo ena in ta je Gracie Barra...pa še ta je draga in samo v LJ...

Recimo, da sem fan tega in sem npr. iz Ptuja, pa imam dostop do telovadnice in si lahko najdem partnera za sparring...zakaj se nebi hoto vsaj osnove naučit?

+ če hočeš bit dober v tem moraš it na eno šolo za bjj in se to (na)učit, to je dejstvo smile

Odsoten

#3 29.03.2010 09:35:43

BARAKUDA
RJAVI rang [II ]
Registriran: 17.06.2008
Objav: 263

black belt preko neta ta pa je heheh mogoče pa res se kak najde da mu rata!!

Odsoten

#4 29.03.2010 21:37:05

c3rtz0r
BELI rang [III ]
Registriran: 28.03.2010
Objav: 4

BARAKUDA je napisal:

black belt preko neta ta pa je heheh mogoče pa res se kak najde da mu rata!!

Pri tem ni možno dobit črni pas čez internet, na strani lepo piše da moraš za črni pas it na njihovo glavno enoto in tam polagat smile

Odsoten

Noga deske