forum.MMA.si

Borilne veščine, borilni šport, trening, fight tekmovanja, oprema za borce

Nisi prijavljen!

#1 26.02.2011 12:58:48

Anketa
BELI rang [III ]
Registriran: 26.02.2011
Objav: 4

Anketa o borilnih veščinah

Pozdravljeni!

Razlog, da postavljam anketo sem, je največja aktivnost tega dela foruma.

Moje ime je Tin Rudež Vendramin in zaključujem zadnji letnik gimnazije Šentvid. Kot je v navadi, imam pri izbirnem predmetu psihologija dolžnost narediti seminarsko nalogo. Zelo bi vam bil hvaležen, če bi si vzeli minuto časa in izpolnili to kratko (anonimno) anketo, ki vsebuje 13 vprašanj.

Link do ankete:

http://FreeOnlineSurveys.com/rendersurv … anwv877334

Vabljeni tako fantje/moški/dečki, kot dekleta/punce/bejbe/ženske smile

Lp in hvala za vaše odgovore

Tin Rudež Vendramin

Odsoten

 

#2 26.02.2011 22:29:40

xxax
VIJOLIČNI rang [ ]
Registriran: 25.01.2009
Objav: 39

Re: Anketa o borilnih veščinah

*6)    Ali meniš, da so vse borilne veščine enako agresivne?
Da, zagotovo 
Verjetno 
Redke 
Ni razlik 

Torej če odgovirim 1 pomen da so enako agresivne in če odgovirim 4 ni razlike med njimi...

Odsoten

 

#3 27.02.2011 01:13:31

guc
VIJOLIČNI rang [I ]
Registriran: 19.02.2008
Objav: 47

Re: Anketa o borilnih veščinah

hey... anketa metodološko ni dobro zastavljena... plus vsaj meni ne dela (sem vse izpolnil pa mi še vedno noče potrditi)...

Zadnjič urejal guc (27.02.2011 01:14:01)

Odsoten

 

#4 27.02.2011 12:37:37

Anketa
BELI rang [III ]
Registriran: 26.02.2011
Objav: 4

Re: Anketa o borilnih veščinah

guc je napisal:

hey... anketa metodološko ni dobro zastavljena... plus vsaj meni ne dela (sem vse izpolnil pa mi še vedno noče potrditi)...

Huh, nevem men jo je mentorica potrdila, pokriva vse moje hipoteze, kej več se pa nism poglablju...
Glede ne delovanja pa nevem, do zdaj imam 20 odzivov na anketo.

LP Tin

Zadnjič urejal Anketa (27.02.2011 12:37:52)

Odsoten

 

#5 27.02.2011 12:38:23

Anketa
BELI rang [III ]
Registriran: 26.02.2011
Objav: 4

Re: Anketa o borilnih veščinah

xxax je napisal:

*6)    Ali meniš, da so vse borilne veščine enako agresivne?
Da, zagotovo 
Verjetno 
Redke 
Ni razlik 

Torej če odgovirim 1 pomen da so enako agresivne in če odgovirim 4 ni razlike med njimi...

Ja smile

Odsoten

 

#6 27.02.2011 23:03:39

guc
VIJOLIČNI rang [I ]
Registriran: 19.02.2008
Objav: 47

Re: Anketa o borilnih veščinah

rešil sem ti anketo... glede nato, da ne boš delal kakšne statistične analize (predvidevam da morate samo potrditi hipotezo na podlagi enostavne deskriptivne statistike?) je tako ali pa tako vseeno glede metodologije... na splošno mi način postavljanja vprašanj ni všeč, ker ponekod vprašanja niso logična... prav tako mešaš borilne veščine, športe in samoobrambo... to je tko ko bo mešal hruške, jabolke in pomaranče :-) pa lp

Odsoten

 

#7 27.02.2011 23:04:31

devlin
VIJOLIČNI rang [II ]
Registriran: 25.04.2009
Objav: 63

Re: Anketa o borilnih veščinah

Zdaj je keč tudi v dojemanju. Recimo vsaka kvalitetna samoobramba mora dati poudarek psihologiji na tem, da v situaciji ki to neogibno zahteva, reagiraš maksimalno agresivno. To je s samoobrambnega vidika nujno. Potem pa reči da veščina spodbuja agresivnost, pa bo prfoksa mislila celega hudiča : D


Little tiny confused grasshopper, a human punching bag for real sportsmen.
I spend more time in a triangle than a Bermuda cruise ship captain.

Odsoten

 

#8 28.02.2011 12:50:50

BuLsHiT
RJAVI rang [ ]
Registriran: 16.01.2009
Objav: 112

Re: Anketa o borilnih veščinah

tisti ki ti je odobril to anketo naj zamenja sluzbo...

Odsoten

 

#9 28.02.2011 15:02:27

Anketa
BELI rang [III ]
Registriran: 26.02.2011
Objav: 4

Re: Anketa o borilnih veščinah

hhh zanimivi komentarji big_smile
@devlin:ja mas prav, ampak v primeru moje seminarske je blo misljen, ce spodbuja agresijo ze na primer v vsakdanjih odnosih s prijatelji, s starsi, skratka, da človek postane bolj agresiven splošno gledano.
@BuLsHiT:jah, o tem bi se dal razpravljat. ne zagovarjam nobene strani, kar lahko povem je edino, da je bila anketa, ki sem jo js sestavil drugacna in nato spremenjena s strani profesorice, verjetno v taksni meri, da ustreza kriterijem mature.

Lp Tin

Odsoten

 

#10 28.02.2011 15:31:40

Addon
VIJOLIČNI rang [IIII]
Registriran: 14.01.2010
Objav: 92

Re: Anketa o borilnih veščinah

Slabo zastavljena anketa.
Že v osnovi je napačna ker ne ločiš borilnih veščin in borilnih športov.
Že pri samo teh dveh osnovnih pojmih je mentaliteta in pristop popolnoma drugačna posledično tudi vprašanja.
Glede na zastavljena vprašanja bi lahko predpostavljal da gre ta anketa okoli agresije.
Potem bi moral v svojo anketo dodati tudi borilne veščine kot so aikido in nanbudo pri katerih ni agresije ampak samo odzivanje na le to.
Malo si preberi o samih borilnih veščinah in njihovi filozofiji in potem naredi anketo. Če pa samo hočeš dokazati da smo zaradi borilnih veščin bolj ali manj agresivni, ti pa ta anketa ne bo nič pomagala.


When the pin is removed, Mr. Grenade is no longer your friend.

Odsoten

 

#11 28.02.2011 22:10:41

devlin
VIJOLIČNI rang [II ]
Registriran: 25.04.2009
Objav: 63

Re: Anketa o borilnih veščinah

Anketa je napisal:

hhh zanimivi komentarji big_smile
, o tem bi se dal razpravljat. ne zagovarjam nobene strani, kar lahko povem je edino, da je bila anketa, ki sem jo js sestavil drugacna in nato spremenjena s strani profesorice, verjetno v taksni meri, da ustreza kriterijem mature.

Lp Tin

Um, koliko točno ve tvoja profesorica o borilnih športih in veščinah? Chew that bitch off your assigment.


Little tiny confused grasshopper, a human punching bag for real sportsmen.
I spend more time in a triangle than a Bermuda cruise ship captain.

Odsoten

 

#12 02.12.2012 11:06:53

sarasara
BELI rang [ ]
Registriran: 02.12.2012
Objav: 1

Re: Anketa o borilnih veščinah

lep pozdrav,
tudi jaz imam seminarsko nalogo pri psihologiji na to temo,in bi prosila če mi lahko kakorkoli daš kontak ali me kontaktiraš,ker bi mi kakšen nasvet glede te teme prišel prav. glede na to da si to seminarsko že naredil bi te prosila za kakršno koli informacijo glede seminarske.lahko pa kontaktiraš ti mene na sarasara1@windowslive.com.

Odsoten

 

Noga deske