forum.MMA.si

Borilne veščine, borilni šport, trening, fight tekmovanja, oprema za borce

Nisi prijavljen!

#1 15.05.2011 09:40:21

Kanzyani
BELI rang [II ]
Registriran: 14.05.2011
Objav: 3

Blitz rokaice?

Pozdravljeni!

Pred katkim sem začel trenirat muay thai, nabavu opremo, rokavice, kicke.....rokavice sicer za 25€, pred kratkim vidu da so pač hobi program, k so mi poknle po šivih... Zdaj gledam rokavice do nekje 50€ in sem zasledil blitzove, pa me zanima, če jih je že imel kdo, oz. kdo mogoče ve, a so vredu (udobne)?? 
Zaenkrat še ne mislim nabavljat Kingove al pa Twins rokavice za 80, 90 €, ker se mi zdi da še nima smisla:)

Se priporočam za odgovore!

Lp

Odsoten

 

#2 15.05.2011 15:50:29

binus
VIJOLIČNI rang [II ]
Registriran: 03.10.2010
Objav: 60

Re: Blitz rokaice?

Poglej si mal po tej strani da vidš če kj najdeš za 50 €, da bi ti ble bl ušeč kokr blitzove.

Jst te firme osebno ne poznam, bi blo fino da daš link do rokavic. Jst osebno ne treniram sicer tajskega boksa in jih ne obrablam usak trening kokr jih vi tm ampak občasno za kaksno vrečo pa sparring mam od Combo Fight Gear rokavice za 50 € k so mi zlo ušeč, tesno se oprimejo roke in skratka so mi super.

So dobre kvalitete (pravo usnje) tko da bi ti jih kr priporoču. Edin je fora k mislm da so na zalogi s te strani samo 10 unčne ti pa sploh nisi povedu kere hočeš (8, 10, 12, 14 ...)

Tko da povej kok unčne rabš pa dej link od teh blitzovih pa bomo mal pogledal kaj bi blo dobr.


Fino bi blo pa da tud svojga trenerja uprašaš ker je on po mojem velik bolj razgledan s tega vidika kokr jst.

Odsoten

 

#3 15.05.2011 19:49:17

Kanzyani
BELI rang [II ]
Registriran: 14.05.2011
Objav: 3

Re: Blitz rokaice?

Heh, gledal sem tele http://www.budo.si/?page=boks_rokavice_ … _war_usnje pa gledal sem 14 unčne, so baje za takšne treninge, pa za vrečo najboljše, 10 unčne so baje že bolj fight varianta, k so lažje.

Na pogled so mi ql, pa mislim da so pravo usnje, kar mi kr dost pomeni, glede na prejšnje iz sintetike.

Odsoten

 

#4 15.05.2011 20:10:53

binus
VIJOLIČNI rang [II ]
Registriran: 03.10.2010
Objav: 60

Re: Blitz rokaice?

jah tale opis je seveda mal napihovanje da ne ustopa u ring s tabo pa take fore heh..


mislm da so kr vredne svojga denarja. ce imas to moznost da jih dobis u zivo predn jih placas preveri da je jermen z jezkom dobro pritrjen na ostalo rokavico in da so vsi sivi mocni.


Drugace se mi pa rokavice zdijo res vredne kesa.

Kr kupi jih, sam se enkrat pravim da u zivo preveri kvaliteto ce imas to moznost.

Odsoten

 

#5 15.05.2011 22:35:12

Avast
VIJOLIČNI rang [I ]
Registriran: 03.05.2009
Objav: 47

Re: Blitz rokaice?

Za ta denar bi si jaz veliko raje kupil rokavice Leone...

Odsoten

 

#6 16.05.2011 12:39:26

MMA.si
Administrator
Od: Ljubljana, Celovška 172
Registriran: 05.03.2006
Objav: 2183
Spletna stran

Re: Blitz rokaice?

kar nekaj rokavic se dobi:
http://www.mma.si/si/shop_seznam/51
... če si član kakega kluba itd se vedno da zmenit tudi za kako ugodnost


Lp, Peter
__________________________________________________________________________________
> borilna oprema in oblačila: www.mma.si/si/shop/1

Odsoten

 

#7 16.05.2011 14:31:06

Kanzyani
BELI rang [II ]
Registriran: 14.05.2011
Objav: 3

Re: Blitz rokaice?

Leone rokavice so v 10oz različici, js iščem pa 14oz....na mma shopu so rokavice ki so mi všeč, sam so mi mal predrage za trening rokavice (twins, king), zato da bom pa mel npr. venum rokavice pa zarad firme plačo 30 € več mi pa tudi ni.....kaj pa menite kaj o Everlast?

Odsoten

 

Noga deske