forum.MMA.si

Borilne veščine, borilni šport, trening, fight tekmovanja, oprema za borce

Nisi prijavljen!

#17 13.06.2011 22:06:25

binus
VIJOLIČNI rang [II ]
Registriran: 03.10.2010
Objav: 60

Re: Izbira borilne veščine

Fusion je napisal:

xxax je napisal:

Fusion je napisal:

No odloču sm se da grem najverjetneje MMA trenirat.
Razmišljam predvsem o ULTIMMATE Academy klubu, ker mi je zelo blizu. Če kdo hodi v omenjeni klub so dobrodošli opisi treningov in zanima me še če so treningi tudi poleti.

Lep pozdrav.

To je BJJ klub. Majo pa treninge polet.

Piše da majo tud MMA http://www.ultimmate.si/si/program_ponu … A1%C4%8Din.

A še kdo ve za kakšen mma klub v šiški oz. bližini.

ta stran ni bila posodobljena že odkar se je chuck norris rodu.

lej trenutno je tko. v tem trenutku je to samo BJJ klub.

uvajamo pač sistem od glavne Gracie Barra šole od mojstra Carlosa Gracieja Juniora kar pa pomeni da zdej pač po tej poletni podelitvi pasov bojo odprti termini za vpis in ko bo dovolj prijavljenih se bo začela skupina začetnikov.

mislim da ko prideš do vijoličnega pasu se v tvoj program uvedeta BJJ brez kimone in pa MMA.

Tole sm ti zdej iz glave povedu kako bo na grobo ker trenutno usak tretji dan pride en nov in pol skoz mora mojster kazat najbl osnovne stvari. tkole bomo razdelil da bojo novi delal osnove, napredni pa kej nadgradil svoje znanje.




Ko je bil to še MMA klub je vabil ljudi z napačno mentaliteto. Pridejo čefurčki z nogami na 180 stopinj, bele lakostice, ramena nazaj vrat nazaj u 3pm in pol jst bi MMA jst bi MMA in pol k oddela 2 treninga misl da je največji car na svetu.


+ tega pa razen če si zelo dober v judu ali wrestlingu brez BJJ-a nimaš v MMA-ju kaj iskat. in pa dokler nimaš nekega solidnega BJJ-a je nesmiselno te učit MMA. Če ne znaš niti gibov telesa kontrolirat nimaš kej počet na MMA treningih in zarad teh dveh razlogov uvajamo pač ta sistem.


Hočemo ljudi, ki so resni in trenirajo iz pravih razlogov ne pa da bojo frajerji u šoli in pa MMA se bo učil tisti ki bo imel solidno znanje BJJ-a.



Nič še ni dokončno kako točno bo use skupi zgledalo tko da me ne držat za besedo, ampak okvirno bo tko. aja pa telovadnica je prenovljena od unih slik iz te spletne strani

Odsoten

 

#18 13.06.2011 22:23:43

xxax
VIJOLIČNI rang [ ]
Registriran: 25.01.2009
Objav: 39

Re: Izbira borilne veščine

No zdej pa še povej da do vijolčnega pasu je nekje 4 leta ornk treninga, razen če si izjemen talent, tko da nimaš od MMA-ja nč. In nevem zakaj bi mogu pridet do vijolčnega pasu če hočeš MMA trenirat rekreativno. Tako da če hočeš MMA definitivno pejt kam drugam (kam nimam pojma).

Če pa te BJJ vsaj malo zanima ti pa predlagam, da greš probat, pa magari čez poletje, ker je Carlos odličen trener. Se lahko še vedno premislš.

Zadnjič urejal xxax (13.06.2011 22:24:04)

Odsoten

 

#19 13.06.2011 23:01:08

binus
VIJOLIČNI rang [II ]
Registriran: 03.10.2010
Objav: 60

Re: Izbira borilne veščine

lej pač rekreativno je čist drugo kokr če hočeš met neke cilje u športu. če si rekreativno se loh kdaj zmenš pa še kej MMA delaš ampak fora je sam da napačno vrsto ljudi v klub vab ogromen napis na vratih MMA.

in tud če daš 2 začetnika sparirat v MMA-ju je večja šansa poškodb kokr če gresta 2 k že recimo da obvladata svoje telo in vesta kaj delata.


sm pa tud reku da še nč ni dokončno kako bo use zrihtan in da me ne držat za besedo

Odsoten

 

#20 13.06.2011 23:33:59

Muay Thai
RJAVI rang [III ]
Registriran: 16.12.2007
Objav: 312

Re: Izbira borilne veščine

Kolk pa kj pride mesečna članarnina u Ultimate akademiji, čist tko za info..pa kolk pride priwat ura?

Odsoten

 

#21 14.06.2011 00:10:30

binus
VIJOLIČNI rang [II ]
Registriran: 03.10.2010
Objav: 60

Re: Izbira borilne veščine

Muay Thai je napisal:

Kolk pa kj pride mesečna članarnina u Ultimate akademiji, čist tko za info..pa kolk pride priwat ura?

če uzameš usak mesec posebi je 95€ na mesec, če pa uzameš za 3 skupaj pa je 85 po mescu, torej 255 za 3 mesce.


Privat ura je 35 €.



Moram priznat da je svinjsko drago ampak je pa vredno usakega centa in pač člouk se preživlja samo s poučevanjem BJJ-a in drugih prihodkov pač nima kot od učenja.

Je zlo prjazen člouk in zlo dobr uči.



P.S. Če prideš zelo poredko ali pa samo na en trening te pride 10€ po treningu v skupini, s tem da je prvi trening zastonj.

Zadnjič urejal binus (14.06.2011 00:11:38)

Odsoten

 

#22 14.06.2011 02:35:38

Ulikses
VIJOLIČNI rang [I ]
Registriran: 18.04.2010
Objav: 45

Re: Izbira borilne veščine

pri tem bi jaz še nekaj dodal: bjj se v tujini prodaja za bistveno višje denarce kot pri nas...cena tečajev v USA je cca. 400usd na mesec in tudi več, sploh če te trenirat tip, ki je delal tudi z GSPjem in drugimi vrhunskimi profi fajterji.

po mojem lahko carlosu damo samo kapo dol, da se je odločil prit k nam poučevat...v braziliji bi verjetno boljše služil in delal s samimi profi fajterji.

osebno se mi tudi ta cena ne zdi previsoka, posebno če si zelo zainteresiran za bjj, zagret, dejansko hodiš 4,5x na teden na trening, na tekme itd itd. sej po drugih klubih so tekmovalni nivoji enako dragi.

Zadnjič urejal Ulikses (14.06.2011 02:38:55)

Odsoten

 

#23 14.06.2011 10:00:57

Muay Thai
RJAVI rang [III ]
Registriran: 16.12.2007
Objav: 312

Re: Izbira borilne veščine

Hvala za info..u to d je Carlos mojster sm prepričan in biu sm 1x na enem mislm da je biu 2 dnevni seminar pa mi je blo res dobr wink Sam še wsen, 85€ na mesec (3 mesečna) mi je še wsen welik tongue

Odsoten

 

#24 14.06.2011 21:44:41

ble14
VIJOLIČNI rang [ ]
Registriran: 01.03.2011
Objav: 34

Re: Izbira borilne veščine

fantje v braziliji živi 30% ljudi z 4 $ na dan
mi tuki jokamo kok smo u krizi tm je še huj
tko da ne zavajat folk kr tko carlos maia nebi pršu  sm kle dobr služ majo 90€na mesec
povosd drugje so treningi po 30-50€


pa učit mma po vijolčnem pasu
imaš vijolčni pas in šele pol stand up ni dobro
zdj glih ugotavlajo da je mma najbolše skp trenirat
in si v usemu soliden
ker ko se boš ti učiv mma (stand up + wrestling ) in boš imel vijolčen pas
mislim da boš vijolčen pas usai rabu 3-4 leta
v 3-4etih če treniraš mma kot celoto si že lahko na nekem nivoju
tko da ne zavajimo folka

pa mma vabi  sam z narobno mentaliteto
kaj pa 95€ mesečno
veste koliko fantou je nadarjenih pa močnih sam se jim zdi 95€ preveč ko vemo kake so plače

400$ pride en mesec pa treneraš z gspjom imaš fizoterpevta + fitnes + obrok + še ugodnosti + cel dan ti je na voljo

zdj nč nočem zavajat  raje pejt trenirat kakšen mhuai thai ali box in potem dodaj ground game
naj negdo pogleda fajt fabjan vs želva pa bote vidl fabjan je delu sam 3 tedne grounda pa ga ževa ni dubu ka je pa na tleh wrh

nwm na temu forumu kdor kol upraša kje je dobr mma klub vi uvalite ta ultimete acadamy pol pa tko rečete da šele ko je vijolčn pas dela mma

pa vi mate carlosa kje so razultati ? na državnem je od red eagla team osvojil 4 od 6 kategorij če se ne motim kje ste vi bli ki vas ima mojster maia ?

p.s. nasvet maš dobre klube mma ljubljana , valetudo ljubljana , combat acadamy , gepard

so zelo solidni klub mogoče mma ljubljana mal mn ker so straješi tm
povsod so članarnine 40-50€ 

pa nimam nč proti ultimate acadamy  sam ko skos omente klub ko nekoga zanima mma
sei bjj je del mma sam ni zadost

se oproščam za kakšne pravopisne napake

Odsoten

 

#25 14.06.2011 22:00:02

binus
VIJOLIČNI rang [II ]
Registriran: 03.10.2010
Objav: 60

Re: Izbira borilne veščine

ble14 je napisal:

fantje v braziliji živi 30% ljudi z 4 $ na dan
mi tuki jokamo kok smo u krizi tm je še huj
tko da ne zavajat folk kr tko carlos maia nebi pršu  sm kle dobr služ majo 90€na mesec
povosd drugje so treningi po 30-50€


pa učit mma po vijolčnem pasu
imaš vijolčni pas in šele pol stand up ni dobro
zdj glih ugotavlajo da je mma najbolše skp trenirat
in si v usemu soliden
ker ko se boš ti učiv mma (stand up + wrestling ) in boš imel vijolčen pas
mislim da boš vijolčen pas usai rabu 3-4 leta
v 3-4etih če treniraš mma kot celoto si že lahko na nekem nivoju
tko da ne zavajimo folka

pa mma vabi  sam z narobno mentaliteto
kaj pa 95€ mesečno
veste koliko fantou je nadarjenih pa močnih sam se jim zdi 95€ preveč ko vemo kake so plače

400$ pride en mesec pa treneraš z gspjom imaš fizoterpevta + fitnes + obrok + še ugodnosti + cel dan ti je na voljo

zdj nč nočem zavajat  raje pejt trenirat kakšen mhuai thai ali box in potem dodaj ground game
naj negdo pogleda fajt fabjan vs želva pa bote vidl fabjan je delu sam 3 tedne grounda pa ga ževa ni dubu ka je pa na tleh wrh

nwm na temu forumu kdor kol upraša kje je dobr mma klub vi uvalite ta ultimete acadamy pol pa tko rečete da šele ko je vijolčn pas dela mma

pa vi mate carlosa kje so razultati ? na državnem je od red eagla team osvojil 4 od 6 kategorij če se ne motim kje ste vi bli ki vas ima mojster maia ?

p.s. nasvet maš dobre klube mma ljubljana , valetudo ljubljana , combat acadamy , gepard

so zelo solidni klub mogoče mma ljubljana mal mn ker so straješi tm
povsod so članarnine 40-50€ 

pa nimam nč proti ultimate acadamy  sam ko skos omente klub ko nekoga zanima mma
sei bjj je del mma sam ni zadost

se oproščam za kakšne pravopisne napake

lej ti bi lahko biu mal bl objektiven tuki... sploh ne vem kaj se tok pizdiš. lej red eagle team je šou u zagred s 4x več ljudmi kt Gracie Barra Slovenija in Carlos je tuki konstantno šele leto/leto pa pou. Na hrvaškem in u Srbiji majo BJJ že 8+ let pa so se usi več k dobr boril tm. Pač šli smo z velik začetniki Red Eagle je pa meu 50 ljudi tm. in kaj pol?

pa usi od red eagla skor so beli pasovi če se dobr spomnm.


Ti sam rezultate vidš pa nimaš pojma kaj use je za tem.

Drgač pa k si reku držauno prvenstvo, jst ti tuki o Zagrebu nabijam ampak na držaunega nismo sploh šli k smo zvedl 2 dni predn je sploh blo tekmovanje da se bo to zgodil, kaj šele da bi se organiziral pa šli.


Drgač pa če mislš da je Želva "vrh" na tleh pol ti pa ni čist jasn kok tehnike je potrebno za borbo na tleh in če vidš en sweep na silo al pa submission proti kr enmu papku tm je že pol un najbolši od najbolših al kaj?

Sploh se nočem prepirat, samo povem ti da bodi malo objektiven naslednič in to je drgač prvič da sm sploh omenu to z vijolčnim pasom itd., ker je klub v fazi prenaulanja in ti že greš tuki govorit da skoz uvaljujemo ta klub in pol to govorimo.


Jst sm povedu da ni več MMA klub to in da niso več usi tisti športi na voljo  v tem trenutku. Potem sem dobil uprašanje za cene in sem povedal kok kej stane in pa da je po mojem mnenju vredno denarja.


Ti se greš pa tuki pizdit kt da te kdo sil da greš u GBS trenirat al pa kej.

Kdor hoče so vrata odprta, kdor ne ma pa mali milijon drugih klubov kamor lah gre, mene sploh ne zanima

Odsoten

 

#26 16.06.2011 20:22:38

ble14
VIJOLIČNI rang [ ]
Registriran: 01.03.2011
Objav: 34

Re: Izbira borilne veščine

tole kar sm napisu je objektivno 

pač me moti vem da je forum za use sam kamor kol pridm sam pišete
al kako je ta klub dobr za mma (pol rečete da sploh ne učite mma )
potem pišete sam kako smo lahk veseli da mamo njega v slo
vrjemite če nebo on mel koristi od slovenije nebi pršu sm
vi govorite da bi v braziliji velik več služu sam tm je takih ka on 10000 v sloveniji ni noben zto pa se nabija cena 100€ se meni zdi zelo preveč sploh za delo v skupini in za delo v 100 kvadratih

tko da ne skos nabijat če kdo pač ima ambicije v mmaju uspet naj naprej gre trenirat stand up pa nato bjj
najbolše pa da takoj začnete mma

dejsto je da se ta šport razvije in ni še veliko na ponudbi
svetoval bi da odideš nekam MT pogledat in začneš prvo to če res ni kšnega solidnega mma kluba

pa tisto o čefurjih prosm ne pisat neumnosti in spodbujat naslinega govora ker v večini primerou gre za slovence ki hočjo bit čefurje jzt nepoznam nobenga čefurja ka ma noge 180 pa lakostke fura  so normalni kot usi

pa nimam nč proti vašem klub ali kei
sei mogoče bi več folka imeli sam ga odbije cena 100€ ko usi vemo kako časi so ...

Odsoten

 

#27 17.06.2011 15:23:50

binus
VIJOLIČNI rang [II ]
Registriran: 03.10.2010
Objav: 60

Re: Izbira borilne veščine

ble14 je napisal:

tole kar sm napisu je objektivno 

pač me moti vem da je forum za use sam kamor kol pridm sam pišete
al kako je ta klub dobr za mma (pol rečete da sploh ne učite mma )
potem pišete sam kako smo lahk veseli da mamo njega v slo
vrjemite če nebo on mel koristi od slovenije nebi pršu sm
vi govorite da bi v braziliji velik več služu sam tm je takih ka on 10000 v sloveniji ni noben zto pa se nabija cena 100€ se meni zdi zelo preveč sploh za delo v skupini in za delo v 100 kvadratih

tko da ne skos nabijat če kdo pač ima ambicije v mmaju uspet naj naprej gre trenirat stand up pa nato bjj
najbolše pa da takoj začnete mma

dejsto je da se ta šport razvije in ni še veliko na ponudbi
svetoval bi da odideš nekam MT pogledat in začneš prvo to če res ni kšnega solidnega mma kluba

pa tisto o čefurjih prosm ne pisat neumnosti in spodbujat naslinega govora ker v večini primerou gre za slovence ki hočjo bit čefurje jzt nepoznam nobenga čefurja ka ma noge 180 pa lakostke fura  so normalni kot usi

pa nimam nč proti vašem klub ali kei
sei mogoče bi več folka imeli sam ga odbije cena 100€ ko usi vemo kako časi so ...

Jst z besedo "čefur" nism mislu na ljudi z juga ampak na tipične Janeze (zdej govorim sam tko posplošeno ne me narobe razumet) k hočejo izpast kt da so od dol pa ne znajo niti osnovnih besed iz jezika niti niso še bli dol in ne vejo kako se ljudje tam obnašajo. Jst in brat sva edina v družinskem deblu, ki sva rojena u sloveniji, usi drugi so pa iz Bosne/Srbije tko da lepo prosm...


In pa men gre na žiuce k u tem primeru ti na MOJ post odgovarjaš kok skoz nabijam neki o klubu in Carlosu, jst pa še u nobenem postu nism nč od tega delu.

Ubistvu jst sploh nism daju reklame klubu ampak sm na odgovoriu na post tega človeka ki ga mma zanima in mu povedu da v klubu nimamo več tega kar na strani piše v ponudbi.

Ne vem kako tuki delam reklamo za klub ker je on sam hotu v GBS ampak je pogledu na neposodbljeno stran in sm mu sam povedu kakšno je u tem trenutku stanje u klubu.





Sploh se nočem prepirat...

Lp

Zadnjič urejal binus (17.06.2011 15:25:27)

Odsoten

 

#28 18.06.2011 09:15:14

Swapar
MODRI rang [I ]
Registriran: 03.02.2009
Objav: 9

Re: Izbira borilne veščine

ble14 je napisal:

fantje v braziliji živi 30% ljudi z 4 $ na dan
mi tuki jokamo kok smo u krizi tm je še huj
tko da ne zavajat folk kr tko carlos maia nebi pršu  sm kle dobr služ majo 90€na mesec
povosd drugje so treningi po 30-50€


pa učit mma po vijolčnem pasu
imaš vijolčni pas in šele pol stand up ni dobro
zdj glih ugotavlajo da je mma najbolše skp trenirat
in si v usemu soliden
ker ko se boš ti učiv mma (stand up + wrestling ) in boš imel vijolčen pas
mislim da boš vijolčen pas usai rabu 3-4 leta
v 3-4etih če treniraš mma kot celoto si že lahko na nekem nivoju
tko da ne zavajimo folka

pa mma vabi  sam z narobno mentaliteto
kaj pa 95€ mesečno
veste koliko fantou je nadarjenih pa močnih sam se jim zdi 95€ preveč ko vemo kake so plače

400$ pride en mesec pa treneraš z gspjom imaš fizoterpevta + fitnes + obrok + še ugodnosti + cel dan ti je na voljo

zdj nč nočem zavajat  raje pejt trenirat kakšen mhuai thai ali box in potem dodaj ground game
naj negdo pogleda fajt fabjan vs želva pa bote vidl fabjan je delu sam 3 tedne grounda pa ga ževa ni dubu ka je pa na tleh wrh

nwm na temu forumu kdor kol upraša kje je dobr mma klub vi uvalite ta ultimete acadamy pol pa tko rečete da šele ko je vijolčn pas dela mma

pa vi mate carlosa kje so razultati ? na državnem je od red eagla team osvojil 4 od 6 kategorij če se ne motim kje ste vi bli ki vas ima mojster maia ?

p.s. nasvet maš dobre klube mma ljubljana , valetudo ljubljana , combat acadamy , gepard

so zelo solidni klub mogoče mma ljubljana mal mn ker so straješi tm
povsod so članarnine 40-50€ 

pa nimam nč proti ultimate acadamy  sam ko skos omente klub ko nekoga zanima mma
sei bjj je del mma sam ni zadost

se oproščam za kakšne pravopisne napake

Ok vidim da moram tudi jast kako napisat, ker vidim da nekateri ne vidite niti do svojih planick.
Read eagle pobira medalje zato, ker imajo vsi bel pas pa trenirajo tudi ze  4-6 let, res je tezko premagat fanta ki trenira pa komaj 1 leto, pa se to ne ker po enem letu naj bi, ce ze res nisi antitalent dobil modri pas, pohvalno bravo res fantje samo tako naprej.

Obstaja neki fant ki je treniral pri Gracie Barra ima modri pas, in je sel na tekmovanje z Read eagle teamom pa ne z modrim pasom tekmoval je v kategoriji beginers beli pasovi, in ugani kaj je bilo, Res pohvalno svaka cast samo tako naprej.

Pa zakaj niso napisal da niso imeli niti enega modrga pasa na tekmovanju??? sola pa obstaja koliko casa ze????

hahaha res talenti.
Res se imajo s cim hvalit.

Glede mma-ja je pa tako, ce boste malo bolj pogledal resne sole po tujini, boste vidli da je za vse predpogoj dolocen cas in osnovno znanje bjj-a, nekatere zahtevajo minimalno modri pas, nekatere pa minimalno pol leta bjj-a.

Lp

Zadnjič urejal Swapar (18.06.2011 09:51:49)

Odsoten

 

#29 18.06.2011 10:20:15

ble14
VIJOLIČNI rang [ ]
Registriran: 01.03.2011
Objav: 34

Re: Izbira borilne veščine

vi mene prvo obsojate da sm subjektiven
kot prvo ne treniram nikjer od naštetih klubou
samo zasledil sm podatek za read eagle na internetu
nevem ozadja

kar se tiče pasou pa vem
pasove ne more usak podelit ampak mora bit pod okvirjem neke organizacije ti lahk treniraš 10 let bjj sam če ne greš tm položit ispit ti ne dajo bolšega pasa

ti omenjaš resne šole mma
pa v te šole te ne sprejemejo če sploh nimaš pred znanja morš met dober stand up in ground
ali usai eno od tega solidno

sam tko zdj povem če fanta zanima mma ne mu uvalit bjj kdo vas pa uči stand up ko dobite moder pas al vijolčen ??? a je kak soliden stand up borec al je neki ki zna direkt in kroše narest

pa brez zamere vi ste iz kluba(ultimate acadamy) usai domnevam torej vaše nič ne more bit objektivno moje pa je lahko

kar se mene tiče je 100€za mesec treninga preveč pa če prou vs ima neki brazilc  ki je dober

me pa neki zanima kok mate članou ker kokr skoz reklamirate ta klub domenevam da vam manka članou ..

Odsoten

 

#30 18.06.2011 11:53:25

Swapar
MODRI rang [I ]
Registriran: 03.02.2009
Objav: 9

Re: Izbira borilne veščine

ble14 je napisal:

vi mene prvo obsojate da sm subjektiven
kot prvo ne treniram nikjer od naštetih klubou
samo zasledil sm podatek za read eagle na internetu
nevem ozadja

kar se tiče pasou pa vem
pasove ne more usak podelit ampak mora bit pod okvirjem neke organizacije ti lahk treniraš 10 let bjj sam če ne greš tm položit ispit ti ne dajo bolšega pasa

ti omenjaš resne šole mma
pa v te šole te ne sprejemejo če sploh nimaš pred znanja morš met dober stand up in ground
ali usai eno od tega solidno

sam tko zdj povem če fanta zanima mma ne mu uvalit bjj kdo vas pa uči stand up ko dobite moder pas al vijolčen ??? a je kak soliden stand up borec al je neki ki zna direkt in kroše narest

pa brez zamere vi ste iz kluba(ultimate acadamy) usai domnevam torej vaše nič ne more bit objektivno moje pa je lahko

kar se mene tiče je 100€za mesec treninga preveč pa če prou vs ima neki brazilc  ki je dober

me pa neki zanima kok mate članou ker kokr skoz reklamirate ta klub domenevam da vam manka članou ..

Ce ne ves ozadja pol sploh ne omenjaj kar ce vrjames vse kar preberes ccc
kar se tice pasv ti ga lahko podeli samo black belt
resne sole - osnovo v vseh stand upih se naucis zelo hitro kar se pri bjj u nebi reklo
drugac skoraj vsi ki trenirajo z mano bjj imajo neko podlago stand upa tako da se upam trditi da ti vsaj polovica fantov spusti tak krose da nebi vedu od kod je padlo.
Mi iz ultimmata ???? Ultimmata vec ni zdej je samo se Gracie Barra v Ultimmatovi telovadnici.
Ce si ne mores privosciti ni moj problem jokaj pri mamici in ne po forumih.
Glede reklamiranja pa, lahko ti povem kaj jast mislim in to je moje mnenje: vseh ki pridejo v gim ne mors kontrolirat kaj pisejo sploh pa mlajsi ki so navduseni in pol na veliko razlagajo na oh in sploh.

LP

Odsoten

 

#31 18.06.2011 12:44:53

binus
VIJOLIČNI rang [II ]
Registriran: 03.10.2010
Objav: 60

Re: Izbira borilne veščine

ble14 use kar lahko rečm je da raj bod tih k sam sebe sramotiš s takšnimi neumnimi izjavami.

še enkrat ti povem da si se prtoževau nad mojim postom da reklamiram klub jst sm pa sam povedu da je stran neposodobljena in kako je trenutno.

ti pa tuki celo vojno začenjaš in probaš dokazat kok maš ti edini prau pa sploh ne veš kaj use je za temi stvarmi k jih ti slišš pol pa pišš kt da si ceu strokounjak na to temo.


Lepo te prosm....

Odsoten

 

#32 18.06.2011 13:17:12

ble14
VIJOLIČNI rang [ ]
Registriran: 01.03.2011
Objav: 34

Re: Izbira borilne veščine

kot prvo ne živim pri mamci kot večina vs 
hotu sm dt dečku nasvet
vi ste začel napadat  in pisat
pa sm mal po net pogledu to ka ste pisal da trenirajo 4-6 let pri read eaglu in majo beli pas
večina folka trenira 1-2 leti se use najde na netu tko da ne neki prbijat



osnovo v vseh stand upih se naucis zelo hitro kar se pri bjj u nebi reklo
TO JE IZJAVA LETA

poglejmo primer boks pozna 3 udarce direkt , kroše , uperkat
te udarce se strinjam usak zna narest v 1 mescu dela
samo kako se nardijo in kombinacije je razlika torej če bi ti imel prav
bi vsak v kratkem času dobr stand up meu

arm barn , kimura , traingle se naučiš v 1 mesecu sam da jih izvedš hitr pravilno in v pravi situaciji  je treba leta dela

tko da si ti zdj že začel stand up kritizirat  jzt nism nč za bjj reku je dobra stvar priporačam usakemu
sam useno če hočeš mal več akcije je stand up bol zanimiv

kar se pa tiče postou nism nič rekl razen tega je drago in da se mi ne zdi vredno vi pa zdj že začel neki nabijat kot da ste neki top fajterji res prek foruma se mi neda kregat otroci ki so 20 let živijo pr mamicah na mesec zaslužjo 200€ prek študenca in potem so močni po forumu

to je moj zadni post kar boste naprej pisali se mi neda niti brati

če bo tisti ki ga zanima kaj bi treniral bral pa mu napišem naj pogleda klube malo ker dokler ve vidiš kako je ne morš govort

Odsoten

 

Noga deske