forum.MMA.si

Borilne veščine, borilni šport, trening, fight tekmovanja, oprema za borce

Nisi prijavljen!

#1 21.06.2012 01:54:24

seba_1995
BELI rang [ ]
Registriran: 21.06.2012
Objav: 1

lp.

mene zanima kje lahko začnem trenirat ufc,mma ali wfc eno od tega! sem pa iz okolice maribora.

Odsoten

#2 21.06.2012 12:48:46

binus
VIJOLIČNI rang [II ]
Registriran: 03.10.2010
Objav: 60

Re: lp.

seba_1995 je napisal:

mene zanima kje lahko začnem trenirat ufc,mma ali wfc eno od tega! sem pa iz okolice maribora.

Raje ne bom nesramen ampak daj vsaj malo razmišljaj z lastno glavo in pobrskaj po internetu in preteklih objavah preden kaj vprašaš. Mogoče boš celo dojel kaj so UFC, MMA in pa WFC.

Zadnjič urejal binus (21.06.2012 12:51:35)

Odsoten

#3 21.06.2012 12:56:20

KneeToDhead
RJAVI rang [ ]
Od: TukajInZdaj
Registriran: 27.04.2007
Objav: 148

UFC in WFC sta organizaciji v katerih potekajo borbe po pravilih mešane borbe ali MMA (Mixed Martial Arts) in zato nihče ne trenira UFC ali WFC... wink na štajerskem koncu oz. okolica Maribora žal ne poznam nobenega kluba, ki bi se ukvarjal izključno z MMA vem pa da imate na tem koncu nekaj zelo dobrih in močnih rokoborskih in boksarskih klubov zato bi ti toplo priporočil, da za začetek kombiniraš trenige teh dveh borilnih veščin in si zgradiš dobro osnovo/bazo s katero ti bo kasnej mnogo mnogo olajšan prehod v MMA-domnevam, oprosti če se motim, da nimaš izkušenj z borilnimi veščinami. Vsaj po mojem ponižnem mnenju je skok nekoga brez borilnih izkušenj direktno v svet MMA podoben temu kot da bi človek ki vozi kolo ob vikendih, teče na avtobus in plava 1x na leto na morju šel tekmovat triatlon.  upam da sem ti kaj pomagal, vedi pa da je to zgolj eno od množice mnenj o tej temi, zato poiskusdi dobiti čim več različnih mnenj.   Lp Klemen

The harder you train, the harder it is to surrender.

Odsoten

#4 25.06.2012 22:37:42

sunshine
BELI rang [I ]
Registriran: 10.11.2010
Objav: 2

Mislim da v Mariboru nimaš direkt mma oz, ne vem za tak klub, mislim pa da so imeli v RED POWER fitnes center na STUDENCIH mma, ampak zdaj so počitnice in večina klubov nima treningov tako da si se malo hitro spomno za iskanje treningov.!
Drugače pa če te zanima tudi kakšna malo bolj brutalna veščina, ki ni tekmovalna, lahko prideš nasledno sezono ( Septembra ) trenirat Krav Maga v Mariboru na Taboru http://www.kravmaga-slovenia.com/, in je mma oz. street fight tehnika.

Lp.

Zadnjič urejal sunshine (25.06.2012 22:38:45)

Odsoten

Noga deske