forum.MMA.si

Borilne veščine, borilni šport, trening, fight tekmovanja, oprema za borce

Nisi prijavljen!

#49 30.03.2007 13:46:22

Turbo
Rdeči rang
Registriran: 11.03.2006
Objav: 1375

Re: Majce!

pa še longle: št.2 bela XXL (sam pomoje bi bla tut XL kul) pa še št.10 črna (ista velikost)


I'm a man. I lived it and I'm not afraid to die but when I die I'm going to paradise and I'm not worried!

NOVA SPLETNA TRGOVINA "LUTA LIVRE": .

Odsoten

 

#50 30.03.2007 22:02:13

gorica
BELI rang [II ]
Registriran: 30.03.2007
Objav: 3

Re: Majce!

Zivjo....jst bi pa uzel:
4...črna L
10....črna L

upam da veš kdo sm:)

Odsoten

 

#51 30.03.2007 23:08:25

MMA.si
Administrator
Od: Ljubljana, Celovška 172
Registriran: 05.03.2006
Objav: 2183
Spletna stran

Re: Majce!

dejte dopisovat se v seznam prosim, torej če sedaj jaz dodam:


naročila kratkih majic do 2. aprila:

1.) pujs: št. 3 - črna L, št. 10 črna L
2.) papa muerte: št. 2 - bela L, št. 4 črna L, št. 2 - bela S (ž.kroj)
3.) tony jaa: št. 9 - črna L
4.) aleksa: št. 5 - črna L
5.) wakko: ??????????????
6.) Wandy_1 : št. 10 črna M in št. 7 bela M
7.) Manijak: st. 10 crna L
8.) JSF: št 10 črna XL, št. 3 bela XL - s popravkom da piše Slovenian JJ
9.) Mike: št 10 črna M
10.) BlackBeast: št. 2 bela L, št. 10 črna L
11.) Biker Boy: št. 9 - črna M, št. 10 - črna M
12.) longle: št.2 bela XXL (če obstaja sploh?!? čene XLl) , št.10 črna XXL
13.) gorica: št. 4 - črna L, št 10 - črna L

    dopišite oz popravite seznam...


Lp, Peter
__________________________________________________________________________________
> borilna oprema in oblačila: www.mma.si/si/shop/1

Odsoten

 

#52 01.04.2007 02:24:03

aless*
MODRI rang [II ]
Registriran: 30.09.2006
Objav: 15

Re: Majce!

1.) pujs: št. 3 - črna L, št. 10 črna L
2.) papa muerte: št. 2 - bela L, št. 4 črna L, št. 2 - bela S (ž.kroj)
3.) tony jaa: št. 9 - črna L
4.) aleksa: št. 5 - črna L
5.) wakko: ??????????????
6.) Wandy_1 : št. 10 črna M in št. 7 bela M
7.) Manijak: st. 10 crna L
8.) JSF: št 10 črna XL, št. 3 bela XL - s popravkom da piše Slovenian JJ
9.) Mike: št 10 črna M
10.) BlackBeast: št. 2 bela L, št. 10 črna L
11.) Biker Boy: št. 9 - črna M, št. 10 - črna M
12.) longle: št.2 bela XXL (če obstaja sploh?!? čene XLl) , št.10 črna XXL
13.) gorica: št. 4 - črna L, št 10 - črna L
14.) aless: 2x št.10 - rdeča L
   
       dopišite oz popravite seznam...

Zadnjič urejal aless* (01.04.2007 02:36:28)

Odsoten

 

#53 01.04.2007 17:23:02

Samobit
VIJOLIČNI rang [IIII]
Registriran: 01.04.2007
Objav: 90

Re: Majce!

1.) pujs: št. 3 - črna L, št. 10 črna L
2.) papa muerte: št. 2 - bela L, št. 4 črna L, št. 2 - bela S (ž.kroj)
3.) tony jaa: št. 9 - črna L
4.) aleksa: št. 5 - črna L
5.) wakko: ??????????????
6.) Wandy_1 : št. 10 črna M in št. 7 bela M
7.) Manijak: st. 10 crna L
8.) JSF: št 10 črna XL, št. 3 bela XL - s popravkom da piše Slovenian JJ
9.) Mike: št 10 črna M
10.) BlackBeast: št. 2 bela L, št. 10 črna L
11.) Biker Boy: št. 9 - črna M, št. 10 - črna M
12.) longle: št.2 bela XXL (če obstaja sploh?!? čene XLl) , št.10 črna XXL
13.) gorica: št. 4 - črna L, št 10 - črna L
14.) aless: 2x št.10 - rdeča L
15.) Samobit: 1x št. 10 - črna L (po pošti)

Popravi oz. dopolni seznam.


Now I lay you down to sleep because my choke is sunk so deep. Feel the rush, your world goes black, all because you gave your back.

Odsoten

 

#54 01.04.2007 22:29:18

Turbo
Rdeči rang
Registriran: 11.03.2006
Objav: 1375

Re: Majce!

1.) pujs: št. 3 - črna L, št. 10 črna L
2.) papa muerte: št. 2 - bela L, št. 4 črna L, št. 2 - bela S (ž.kroj)
3.) tony jaa: št. 9 - črna L
4.) aleksa: št. 5 - črna L
5.) wakko: ??????????????
6.) Wandy_1 : št. 10 črna M in št. 7 bela M
7.) Manijak: st. 10 crna L
8.) JSF: št 10 črna XL, št. 3 bela XL - s popravkom da piše Slovenian JJ
9.) Mike: št 10 črna M
10.) BlackBeast: št. 2 bela L, št. 10 črna L
11.) Biker Boy: št. 9 - črna M, št. 10 - črna M
12.) longle: št.2 bela XXL (če obstaja sploh?!? čene XLl) , št.10 črna XXL
13.) gorica: št. 4 - črna L, št 10 - črna L
14.) aless: 2x št.10 - rdeča L
15.) Samobit: 1x št. 10 - črna L (po pošti)
16.) Turbo: št.5-črna M

Popravi oz. dopolni seznam...


I'm a man. I lived it and I'm not afraid to die but when I die I'm going to paradise and I'm not worried!

NOVA SPLETNA TRGOVINA "LUTA LIVRE": .

Odsoten

 

#55 02.04.2007 11:33:40

MMA.si
Administrator
Od: Ljubljana, Celovška 172
Registriran: 05.03.2006
Objav: 2183
Spletna stran

Re: Majce!

1.) pujs: št. 3 - črna L, št. 10 črna L
2.) papa muerte: št. 2 - bela L, št. 4 črna L, št. 2 - bela S (ž.kroj)
3.) tony jaa: št. 9 - črna L
4.) aleksa: št. 5 - črna L
5.) Wandy_1 : št. 10 črna M in št. 7 bela M
6.) Manijak: st. 10 crna L
7.) JSF: št 10 črna XL, št. 3 bela XL - s popravkom da piše Slovenian JJ
8.) Mike: št 10 črna M
9.) BlackBeast: št. 2 bela L, št. 10 črna L
10.) Biker Boy: št. 9 - črna M, št. 10 - črna M
11.) longle: št.2 bela XXL (če obstaja sploh?!? čene XLl) , št.10 črna XXL
12.) gorica: št. 4 - črna L, št 10 - črna L
13.) aless: 2x št.10 - rdeča L
14.) Samobit: 1x št. 10 - črna L (po pošti)
15.) Turbo: št.5-črna M


Takole sedaj zgledajo naročila. Če še kdo naj se še hit dopiše, drugače pa prosim da mi vsi napisani, ki mi še niste, čim prej posredujete naslov za pošto ali pa mi sporočijo da bodo zadevo dvignili v Lj.


Lp, Peter
__________________________________________________________________________________
> borilna oprema in oblačila: www.mma.si/si/shop/1

Odsoten

 

#56 02.04.2007 17:29:21

pujs
Rdeči rang
Registriran: 15.06.2006
Objav: 1078

Re: Majce!

jaz dvignem na treningu big_smile


bratko, kad imas problem, i ne mozes da ga resis sa pari, ga resis sa mnogo pari!!!!

www.ultimmate.si www.mma.si

Odsoten

 

#57 02.04.2007 18:26:40

Manijak
Črno-Rdeči rang
Registriran: 06.09.2006
Objav: 873

Re: Majce!

pujs je napisal:

jaz dvignem na treningu big_smile

dej se zame wink


it's the passion that allows us to go... one more round!

Odsoten

 

#58 02.04.2007 21:02:34

Wandy_1
RJAVI rang [III ]
Registriran: 04.02.2007
Objav: 314

Re: Majce!

jst tut dvignem na treningu.....


War only in the ring, peace on earth.

Odsoten

 

#59 02.04.2007 22:35:50

pujs
Rdeči rang
Registriran: 15.06.2006
Objav: 1078

Re: Majce!

Manijak: moze... daj pare big_smilebig_smilebig_smile


bratko, kad imas problem, i ne mozes da ga resis sa pari, ga resis sa mnogo pari!!!!

www.ultimmate.si www.mma.si

Odsoten

 

#60 03.04.2007 08:10:31

Manijak
Črno-Rdeči rang
Registriran: 06.09.2006
Objav: 873

Re: Majce!

pujs je napisal:

Manijak: moze... daj pare big_smilebig_smilebig_smile

dobis big_smile


it's the passion that allows us to go... one more round!

Odsoten

 

#61 04.04.2007 12:27:42

gorica
BELI rang [II ]
Registriran: 30.03.2007
Objav: 3

Re: Majce!

zivjo.....jst tudi dvignem na treningu....

Odsoten

 

#62 13.04.2007 18:11:23

MMA.si
Administrator
Od: Ljubljana, Celovška 172
Registriran: 05.03.2006
Objav: 2183
Spletna stran

Re: Majce!

za info, majice so narejene!! Prevzeti jih bo možno od nedeljskega treninga (12:00 - Ultimmate Academy, Celovška 172) dalje ali dobiti po pošti v začetku naslednjega tedna (tisti, ki ste mi posredovali naslov na email).

Lp


Lp, Peter
__________________________________________________________________________________
> borilna oprema in oblačila: www.mma.si/si/shop/1

Odsoten

 

#63 14.04.2007 12:34:59

Wandy_1
RJAVI rang [III ]
Registriran: 04.02.2007
Objav: 314

Re: Majce!

Zakon! cool


War only in the ring, peace on earth.

Odsoten

 

#64 15.04.2007 12:43:59

Mike
VIJOLIČNI rang [IIII]
Registriran: 15.06.2006
Objav: 98

Re: Majce!

jst bom u klubu uzeu majco...

Odsoten

 

Noga deske